Tytoń ma osobny dział → >LINK<
marcin-9999 pisze: i co masz juz te liscie? a nie lepiej by bylo zrobic ekstrakcje i przerobic na proszek?
A po drugie:
ze 100kg swiezych liści produkuje sie 1kg kokainy... do tej produkcji uzywa się też 300 litrów przeróżnych chemikaliów od amoniaku po nafte...
Wczoraj byl o tym dokument w TV...
Jedna wielka wojna... zaminowane pola(i nie przez kartele narkotykowe tylko przez rolnikow), partyzantka, wojsko, kartele narkotykowe i rolnicy.... 4 strony walczace każda z każda...
Nie wiem jak jest z ta herbatka ale w Peru w jednym z hoteli podali nam taka herbatke że mnie porobiła była naprawde mocna smak miała podobny do makiwary potem juz tak dobrej herbatki nie było. Jeżeli idzie o cene liści od 1 do 3 soli odrazu w zestawie z kamyczkiem. Lisci jest sporo mozna spokojnie chodzić na haju przez cały dzień ale sa nie smaczne
Przeszło przez granicę bez problemu i od tygodnia testuję herbatkę.
Muszę przyznać że smak jaki i działanie przypadło mi do gustu :)
Bardzo przyjemna stymulacja, poprawa humoru i lekkie znieczulenie. Poza tym bardzo przyjemnie komponuje się z Kratomem :D
Szkoda tylko, że liście koka są tak trudno dostępne :/
nie odbieraj tego jako atak z mojej strony po prostu to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe
z kilograma sredniej klasy lisci koki (odmiany produkujacej srodek psychoaktywny zebranych na odpowiedniej wysokosci nad poziomem-nie najwyzszej klasy)mozna zrobic ok13gram czysttej kokainy-wiec przemyt kokainy bylby nieoplacalny kazdy zamawial by sobie listki w internecie-ale moze i tak robia(heheh)
funatic pisze: Zamówiłem jakiś miesiąc temu herbatkę z liści koka a dokładnie to http://www.compra-segura.com/product_in ... ucts_id=42
Przeszło przez granicę bez problemu i od tygodnia testuję herbatkę.
Muszę przyznać że smak jaki i działanie przypadło mi do gustu :)
Bardzo przyjemna stymulacja, poprawa humoru i lekkie znieczulenie. Poza tym bardzo przyjemnie komponuje się z Kratomem :D
Szkoda tylko, że liście koka są tak trudno dostępne :/
krzystop_koloppfszcyc pisze: Mam taka herbate z Peru i stary chyba ci sie cos pomieszało. To tylko herbata.
Z tego co wyczytałem, jest sporo film produkującą herbaty z koki w formie nie zawierającej aktywnych alkaloidów, coś jak kawa bezkofeinowa. Na pudełku mojej herbaty nie ma żadnej informacji na ten temat, więc chyba to oryginał, biorąc zresztą pod uwagę cały opis i wyjaśnienia producenta. Rozmawiałem o tych herbatach na GG z gościem z Magicznego Ogrodu, wiem że byli tym zainteresowani, ale z wiadomych powodów import jest niemożliwy. Na pewno mieliby ostre branie, tylko chciałbym zobaczyć miny tych wszystkich ćpunów, którzy właśnie sobie uzmysłowili, że piją kokę która nie da im żadnej fazy, a kilkadziesiąt zł. poszło się jebać.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.