Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4141 • Strona 56 z 415
  • 233 / 2 / 0
jaka dawka fentanylu jest dawką śmiertelną dla osoby bez tolerancji?
  • 1111 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: leiche »
Jestem w posiadaniu durogesic 25μg/h, lecz plasztry są o rok przeterminowane. Z tego co czytam, będzie działać znacznie słabiej, jednak zamierzam dmuchać na zimne. Dwie kwestie:
1) Jaka jest "dawka homeopatyczna" fnt dla kogoś, kogo 150mg kodeiny (!) robi zadowalająco?
2) Jak jest z reakcją histaminową po fnt, jeśli porównać z np. morfiną i kodeiną? Pytanie zwłaszcza do osób, które są nadreaktywne. Osoby z gatunku "nigdy mnie nie swędzi" proszę o zachowanie doświadczeń dla siebie.

PS pozdrawiam :*)
white trash get down on your knees, time for cake and sodomy
  • 2013 / 84 / 0
Po fnt jest wyrzut histaminy ale tylko w mozgu ;]
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 131 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: bananax »
^^ %-D
Mnie po kodeinie (czystej i takiej z ekstrakcji) "zawsze swędziało" po fentanylu nigdy. Co do dawki efektywnej fentanylu to ona mocno zależy od drogi podania. Ja np. na pierwszy raz spaliłem ~2 mg w ciągu 1h, snifłem później ~750um i po kolejnej 1h wstrzyknąłem sobie ~400um (chlorowodorku), ale to już co prawda skończyło się 3 dniową śpiączką na oiom'ie :nuts: A nie mam "mocnej głowy" do używek ;/
A a propos dawki śmiertelnej to sam jest jej ciekaw, chociaż trudno chyba by było uwierzyć że ktoś nieuzależniony przeżył by jednorazową dawkę > 2-3mg iv (>10mg doustnie czy tam palonego)...
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez bananax, łącznie zmieniany 1 raz.
[b]The Don Dada[/b]
  • 1406 / 143 / 0
Nieprzeczytany post autor: oxan »
dawka max iv= 500 mcg
zwykle stosowana iv to 50-200 mcg
biodostępnosć z błon sluzowych= 50% podanej dawki
biodostępnosć doustnie =30% podanej dawki
śmiertelna nie jest określona. zwykle przyjmuje się 3 krotną max.
@ leiche zacznij od 50 mcg. bezpieczna. jak są po terminie i bezżelowe(żelowych już długo durogesic nie widziałem) to nie tracą dużo na mocy. chcesz to podać iv? jak tak, to dawaj bardzo powoli. fnt na oddech bardzo siada. jesteś alergiczką, to uważaj, bo mimo, że fnt słabo uwalnia histaminę to jednak ma to miejsce i z reakcją histaminową trzeba się liczyć.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez oxan, łącznie zmieniany 2 razy.
narkotyki są niezdrowe
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
  • 51 / / 0
leiche
Twój plaster będzie działał jak nowy. Zamierzasz brać iv? jeśli nie to lepiej go nie marnuj i wyślij oxanowi, bo szkoda fenta :p
Uwaga! Użytkownik TALVOsilen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 927 / 6 / 0
czy fnt smierdzi octem?
a jak nie - to czy ma jakikolwiek zapach?
  • 1111 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: leiche »
Za pierwszym razem zamierzam władować do japy, bo się boję. Jeśli wykorkuję, całe depresanty będą miały ubaw, że responsible drug user leiche przekręciła się po próbnej dawce fnt. Aby uprzedzić taką sytuację zaznaczam, że zawsze liczę się z przedawkowaniem i wcale się nie zdziwię, jeśli któraś moja narkotyczna przygoda będzie zarazem ostatnią przygodą w życiu. Jedyne czego się boję to śmierci od anafilaksji. To nie byłoby miłe.

Aha, bo buprze mam bardzo silny wyrzut histaminy. A miało go nie być prawie wcale. Bjedny alergik.
white trash get down on your knees, time for cake and sodomy
  • 3203 / 388 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blu »
oxan pisze:
mam co chciałem. użalać się nad sobą bynajmniej nie zamierzam. kurwa wyleźć też nie potrafię
Dokładnie masz to co chcesz. Masz realnie 2 opcje : to co teraz albo ośrodek. Ty wybierasz ciągle to pierwsze. Ale możesz jeszcze zmienić zdanie czego ci serdecznie życzę.
Fantasy is what people want, but reality is what they need.
  • 51 / / 0
leiche pisze:
Za pierwszym razem zamierzam władować do japy, bo się boję. Jeśli wykorkuję, całe depresanty będą miały ubaw, że responsible drug user leiche przekręciła się po próbnej dawce fnt. Aby uprzedzić taką sytuację zaznaczam, że zawsze liczę się z przedawkowaniem i wcale się nie zdziwię, jeśli któraś moja narkotyczna przygoda będzie zarazem ostatnią przygodą w życiu. Jedyne czego się boję to śmierci od anafilaksji. To nie byłoby miłe.

Aha, bo buprze mam bardzo silny wyrzut histaminy. A miało go nie być prawie wcale. Bjedny alergik.
leiche ty moja kochana lezbo :* bez obaw, zacznij od pukania 1cm^2 a to dla każdego plastra durogesic jest 400mcg czyli bezpieczna dawka by stracić fentanylowe dziewictwo ;) wiadomo nie puka sie 400mcg gdyż dochodzą straty przy ekstrakcji

bądź tylko gotowa na to ze fentanyl działa krótko, dlatego po strzale jak już w miare dojdziesz do siebie to przygotuj kolejną szpryce bo nie dłużej niż po godzinie trzeba robić poprawkę ;)
Uwaga! Użytkownik TALVOsilen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 4141 • Strona 56 z 415
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy

Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.

[img]
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia

Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.

[img]
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa

Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.