Murti-Bing zauważył, że użytkownicy tego forum dzielą mefedron na kilka gatunków. Po pierwsze, dzielą go ze względu na rodzaj soli. Tak wyróżnia się chlorowodorek mefedronu, siarczan mefedronu i mefedron zasadę (czyli postać czysta nie związana w sól). Ta ostatnia jest ciężko dostępna i istnieje niewiele informacji na temat jej stosowania, natomiast pierwsze dwie są szeroko dostępne. Pojedynek chlorowodorek vs. siarczan zdecydowanie wygrywa ten pierwszy.
- po pierwsze jest mniej szkodliwy dla organizmu
- po drugie lepiej się wchłania
- po trzecie jest mniej drażniący dla śluzówek nosa
- po czwarte nieco mocniej działa
Puder VS kryształ
Zwycięski chlorowodorek z kolei dzielimy na mefedron puder i mefedron krystaliczny. Jeśli chodzi o oralne przyjmowanie mefedronu to nie ma większego znaczenia, który z tych dwóch przyjmuje się. Przed wchłonięciem i tak obydwie formy muszą rozpuścić się w żołądku i w ostateczności wchłania się w r-ru. Natomiast w kwestii wciągania do nosa zdania są podzielone. Jedni wolą wciągać puder a inni kryształ. Puder mniej drażni śluzówkę nosa, z kolei kryształ ma jakby trochę mocniejsze wejście, ale to tylko subiektywne poglądy.
Barwa i zapach
Mefedron powinien być bezwonny!!!!!!!!!!
Mefedron powinien być biały!!!!!!!!!!!!
Zapach i zabarwienie mefedronu wskazują na to, że jest czymś zanieczyszczony i wasze życie może być w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nie wolno konsumować kolorowego lub śmierdzącego mefedronu. Wadliwy towar najlepiej reklamować nieuczciwemu sprzedawcy i ostrzec wszystkich przed oszustem!. Nie chcemy powtórki z Haupt RC.
Wcześniej nie miałem styczności z tym rc więc czy to aby na pewno jest mef? bo ponoć nie powinien mieć żadnego zapachu?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
E. Hemingway
E. Hemingway
Wiekszosc substancji ma jakis zapach, zwykle ochydnie gorzko-chemiczny.
Czasem otwieram szuflade gdzie trzymalem 4-ho-met to jeszcze czuje jego zapach.
A homet wlasnie mial wyjatkowo niechemiczny zapach i smak jak dla mnie, ale moze to kwestia indywidualna...
@ripperg: o jakich mocniejszych ubocznych skutkach mowisz jezeli chodzi o hcl? dla mnie jedyny rażący to ten ze szybciej schodzi :rolleyes: w calej reszcie siarczan znacznie ciezszy byl dla organizmu, przynajmniej dla mnie...
drobiv pisze: @ripperg: o jakich mocniejszych ubocznych skutkach mowisz jezeli chodzi o hcl? dla mnie jedyny rażący to ten ze szybciej schodzi :rolleyes: w calej reszcie siarczan znacznie ciezszy byl dla organizmu, przynajmniej dla mnie...
Po krysztale coraz czesciej doswiadczam nudnosci, chwiejny krok, oczoplas. Po siarczanie nawet przy wiekszych ilosciach tego nie bylo, poprostu sie wylaczalem na 20 minut jesli wzielem troche za duzo. Przykladowo dzis: 3 dawki od ok. 24: do 7:00 po 70mg. Przy ostatniej straszne nudnosci i cisnienie 168/115. W tym wódka od 22 do 02
So enjoy life, you only get one
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
