krótko - od 20 lat powtarzam Korwin Mikke :) (ah już czekam aż mnie socjaliści zagryzą :) )
krótko - od 20 lat powtarzam Korwin Mikke ]
oj, korwin to by Cię najchętniej wykastrował za Twoje lolikony
So enjoy life, you only get one
Adolf Hitler "Fuhrer" 1945 r.
Co do dostepu do stron zagranicznych to tor jest wiec nie ma problemu.
Jacek Sierpiński pisze: "Rząd pozostał głuchy na protesty internautów, przedsiębiorców telekomunikacyjnych, organizacji społecznych, a nawet na głosy prawników wytykających niekonstytucyjność rozwiązań i przyjął projekt ustawy przewidującej przymusowe blokowanie dostępu do adresów internetowych wpisanych do Indeksu Ksiąg Zakazanych Rejestru Stron i Usług Niedozwolonych.
Czas na pisanie protestów do posłów. A w sobotę w Warszawie demonstracja Blackout Europe Polska i Polskiej Partii Piratów przeciwko cenzurze."
jeśli kaczor nie skieruje, to jestem przekonany, że ktoś pójdzie do sądu z tym, skończy się na skardze konstytucyjnej i za jakiś czas te pojeby będą za nasze pieniądze klecić nową ustawę, żeby była zgodna z konstytucją... i oczywiście nikt im po kieszeni nie pojedzie za stworzenie bubla prawnego. trybunał stanu i rozstrzelać hójóf!
pilleater pisze: Za samo włażenie na strony niedozwolone do pierdla? Można jakieś źródło [link]? Przesada w chuj, chyba na aż taki hardkor nie pójdą ]
wydaje mi się, że ktoś trochę wyolbrzymił (może i w słusznej wierze - żeby pobudzić do działania).
żeby tak było musiałaby być lista takich stron. bo skąd ja mam niby wiedzieć, że pod adresem, dajmy na to redłocz.info jest strona popierająca totalitaryzm, a nie klon redtuba?
a takiej listy nie opublikują, żeby nie podawać na tacy tych adresów tym sprytniejszym (z proxy lub torem) lub mieszkającym poza polską.
So enjoy life, you only get one
trzeba wydać poradnik małego fasz... cyber terrorysty - jak ominąć POjebane prawo ;)
pilleater - przecież rudzielec to hardkorowiec - nie pierwszy raz grzebie przy "jądrze"
już majstrował gdy miała być dekomunizacja za Oleszewskiego razem z resztą agentury
później pośmierdział w uni wolności
i znów umrzeć nie potrafi i ile się da chce napsuć
dla mnie gorszy niż kaczor - wolę niegroźnych głupców niż cfaniaków i złodziei
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
