Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 384 • Strona 12 z 39
  • 442 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: titi »
lol ale sobie wkręcają
chuja tam. Naprawdę lepiej działa. O wiele lepiej. Thio już nie kupuję.
  • 834 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: Reez »
titi pisze:
lol ale sobie wkręcają
chuja tam. Naprawdę lepiej działa. O wiele lepiej. Thio już nie kupuję.
Bardzo dobra decyzja. Thiocodin może poważnie zaszkodzić na żołądek i dwunastnicę. Mam tutaj na myśli wszelkiego rodzaju perforacje i owrzodzenia.
To, powyżej, to tylko fikcja. Tak! Zmyśliłem wszystko! Wszystko! Pewnego dnia się obudzisz i będziesz prosił Boga, żeby to był nadal sen (zaboli dusza). Jesteś uczuciowym dnem. Znikniesz,, w swoim obleśnym umyśle, jako przykład psychopaty.
  • 981 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Hanka »
Bardzo dobra decyzja. Thiocodin może poważnie zaszkodzić na żołądek i dwunastnicę. Mam tutaj na myśli wszelkiego rodzaju perforacje i owrzodzenia.

za niedługo będę miał wszystkie wyniki ,możliwe ze nawet z połykaniem kamerki ,przez dupsko się nie zgodzę ,mogę narazie napisać w 100 % że thiocodin do tego mieszany z alkoholem nie nie niszczy ani trochę wątroby
  • 834 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: Reez »
Co do wątroby, to się zgodzę :-)
To, powyżej, to tylko fikcja. Tak! Zmyśliłem wszystko! Wszystko! Pewnego dnia się obudzisz i będziesz prosił Boga, żeby to był nadal sen (zaboli dusza). Jesteś uczuciowym dnem. Znikniesz,, w swoim obleśnym umyśle, jako przykład psychopaty.
  • 201 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Babydoll »
titi pisze:
uwaga, uwaga, nie ma problemów z zaparciem. Czy tymianek ma jakieś właściwości w tę stronę? Ktoś coś wie?:)
Racja racja, kupa na następny dzień jak ta lala.
Ziele tymianku wchodzi także w skład mieszanek przyspieszających trawienie i działających wiatropędnie. Związki gorzkie zawarte w tymianku pobudzają wydzielanie soku żołądkowego, poprawiają trawienie. Tymianek znosi też stany skurczowe w obrębie przewodu pokarmowego.
Zaparcie można chyba uznać za stan skurczowy.
  • 297 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Mules »
Używanie damskich określników w porównaniu do odchodów nie jest zbyt fajne, uwierz :)
Ja dziś pierwszy raz przetestuję neoazarinę, chociaż będzie stanowić 10% dawki, więc gówno pewnie poczuję tego wzmocnienia. Tak btw z ciekawości, w jakich wersjach wyst neoazaraina ? bo nie bardzo ogarniam, 100/200 mg, glistniki tymianki kurki grzybki eeee
  • 1718 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: forest »
[quote="Mules"]
Używanie damskich określników w porównaniu do odchodów nie jest zbyt fajne, uwierz ]

10 x 10mg = 100mg w opakowaniu.
Uwaga! Użytkownik forest nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1502 / 29 / 0
Nieprzeczytany post autor: Non »
Właśnie testuję. Opowiem co i jak potem ;>
  • 143 / 1 / 0
Neo polubiłam od razu, po tym jak mnie pierwszy raz ujebała ładnie :)
Bo wczesniej robiłam ext z Antka, ewentualnie raz czy dwa Thiocodin, i tylko lekkie 'smeranie' .
Kwestia receptorów - moze, duzo prawdopodobne 'moze'. Ale badz co badz 350 mg kody na 4 czy 5 raz wreszcie zadziałało tak jak powinno. Od teraz tylko NeoAzarina :cool:
od jutra rzucam
  • 981 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Hanka »
dawno nie bralem tych tabletek ,wiec wpadłem dzisiaj na genilny pomysł w aptece stojąc w kolejce postanowiłem je zakupić :-)

rano po przebudzeniu wypiłem sobie roztwór z 6 opakowań ,jak zwykle antoni nie zadział tak jak należy ,wiec wysłałem kolegę do apteki po thiocodiny niestety przyniósł tylko jedno opakowanie bo mu powiedzieli że więcej nie ma,rozgryzłem i zmartwiony wziąłem sprawę w swoje ręce , pojechawszy do innej apteki zakupiłem 5 paczek neoazariny i 2 thiocodinu ,wszytko władowałem w siebie zapijać colą zagryzając jakimś ciepłym żarciem w pobliskim barze, i wkoncu poczułem to czego mi brakowało od dawno bardzo dawna ,zrobiło mi się gorąco oczy zaczęły mi się zamykać ,jednym słowem ujebałem się kodeiną :heart: .
ODPOWIEDZ
Posty: 384 • Strona 12 z 39
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)

Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.

[img]
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem

Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.

[img]
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty

>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.