Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 3 z 5
  • 145 / 1 / 0
Na pobudzenie ja bym polecał Żeń-Szeń. W aptece pod nazwą Ginseng 24 kapsułki za 24 zeta. Zaczyna działać po 5 dniach.

W moim przypadku nie czuje zmęczenia fizycznego ani psychicznego, mam dużo energii, jestem bardziej wygadany.
  • 0 / / 0
Nieprzeczytany post autor: RM »
dobra a kofeine ktora lepiej np. kupic jesli jest jakas roznica miedzy tymi dwoma
http://allegro.pl/item842942896_kofeina ... sulek.html
http://allegro.pl/item857381953_prolab_ ... ebody.html
  • 165 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Norman »
kawy nie polecam, chyba, ze masz zajebisty ekspres i jestes w tym temacie mistrzem ; )
do yerby ustosunkowac sie nie moge.
za to- ja probowalem z piracetamem + milorzabem japonskim, jesli sie nei myule [np. ginkofar]. ale zdecydowanie brakowalo mi tu tego 3 skladnika...
  • 76 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Twain »
5mg mdpv i wszystko inne się chowa .
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
  • 3490 / 56 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Yerbę znów proponuję, gdyż nie tylko znakomicie pobudza ale też przyjemnie podnosi nastrój, nie uzależnia, nie jest szkodliwa (wręcz przeciwnie, zawiera sporo witamin i mikroelementów). Stymulanty chemiczne na dłuższą metę są jednak szkodliwe i robią kuku, yerba to dużo GABA i robią ciałko cacy. Cacy yerba, cacy.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 76 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Twain »
Kurwik a ta twoja yerba obudzi Cię w 5 min? To nie pierdol jak co dzień jesteś zaspany i zamulony to do lekarza zapierdalaj a nie gdzieś wyczytałeś ,że pomaga to trzeba brać %-D Wiesz są inne suplementy diety które zrobią to samo i też mają witaminki.I tu chyba o to chodzi co cię w 5 min na nogi postawi a nie na dłuższą metę.Nie ćpać tyle przestrzegać snu i wypoczynku ,żywienie odpowiednie etc.i nie chodzisz jak zombie ale patrze po postach ,że Ciebie nie przegadasz :moody:
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
  • 3490 / 56 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Nie umiesz czytać. Poważnie.

Po pierwsze: Autor tematu zaznaczył, że chodzi o coś co może brać codziennie do pracy.

Po drugie: skąd wyczytałeś, że to dla mnie?

Po trzecie: Skąd wziąłeś pomysł, że źle się odżywiam, nie uprawiam sportu i chodzę jak zombie?

Po czwarte: Jakbyś czytał "po postach" to byś wiedział, że się dobrze odżywiam i zapierdalam na rowerze.

I tak, yerba obudzi mnie w 5 minut. I nie ma najmniejszego problemu z piciem jej cały dzień.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 2179 / 31 / 0
Yerba mnie interesuje bo generalnie NIC mnie nie pobudza do chuja pana wacława. Ani kawa, ani napoje energutyzujące. Yerba musi być jakaś original czy taka z Leclerca nie pita w tykwie też daje rade?
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2010 przez czajnikof, łącznie zmieniany 1 raz.
Hidden mefedron User
  • 543 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: fajka »
Piszę w stymulantach, szok.

Jeśli to nie będzie yerba w za przeproszeniem saszetkach to może być. Ale nie licz na jakieś mega fajerwerki.
1-2-fuck off, drop out, never trust a fucking hippie
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' out the music de punk.
If I could do it so could anyone.
  • 26 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Sadako »
Mi pomaga yerba, ginsengin 600 (ktoś już z wspominał w tym wątku) pije to już pare miesięcy i memotropil 2400 mg rano. Po energy drinkach czuje się jeszcze gorzej, jak już przestanie działać to taki dziwny zamuł się pojawia, zresztą mają okropny smak.
Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 3 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi

Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.

[img]
Kawa - budzi i wydłuża życie

Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.

[img]
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.