Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 53 • Strona 5 z 6
  • 459 / 3 / 0
Ja osobiście bez wahania wybieram metkat, jazda jest zdecydowanie jak dla mnie przyjemniejsza niż po samej efedrynie, jednak zjazd okrutny.
Uwaga! Użytkownik Piotrunio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1069 / 12 / 0
zdecydowanie metkat ^_^ choć brak kasy, no i wysłałem właśnie matke do apteki po Tussipect "bomamkaszel" :o)
"Po prostu wybieram lepsze zło."

Od jutra rzucam.
  • 47 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Flijoye »
Wolę Metkat, bo pseuda nie działa (takie mam jebane szczęście, że ani koda, ani pseuda na mnie nie działa, a jak już dorwę coś fajnego - mam na myśli DXM - to po kilkunastu razach mam tolerancję, której muszę się pozbywać przez cztery miesiące; ba, jestem takim pro hardcorem, że nawet klej chuj mi dał), a efedryna jest na receptę.

Więc została mi nadzieja, że Metkat jednak pójdzie - bo jeszcze go nie brałem. Może jutro spróbuję?

Jak nie zadziała, to następnym narkotykiem, jakiego spróbuję, będzie pewnie sznur z pętlą.
Remember a Day before today, a Day when you were young.
  • 118 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fachowy »
Dla mnie ten temat jest śmieszny nie ma co porównywać po efedrynie zero przyjemności i serducho z ramy wylatuje.
a po kociaczku to juz każdy wie love and peace ...

pzdr narkusy
  • 7 / / 0
Nieprzeczytany post autor: crowquill »
Ponieważ efedryna pobudza mnie tak, że mnie to zadowala, nie widzę sensu bawienia się przerabianie jak narazie :>
Metka wzięłam raz bo znajomy tylko to brał i efekt miałam taki sam jak po efe praktycznie? :|
  • 238 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mya »
jak można po metylokatynonie odczuwać to samo co po efedrynie? efedryna to zjebane gówno, gdzie w trakcie i po zakończeniu fazy jest cały czas paskudnie, a kot przynajmniej przez czas swojego działania jest ciekawie stymulujący i przyjemny.
skrzydlatych wiatrów pełne niebieskie przestworza,
potoków wy źródliska i ty, falo morza
rytmiczna, i ty ziemio, wszystkich nas rodzico,
i ty wszechwidzącego słońca krągłe lico,
spojrzyjcie, jakie znoszę, bóg, od bogów znoje!
  • 146 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: d2 »
Zjebana reakcja i wypicie nieprzereagowanej, zanieczyszczonej pseudoefki.
Uwaga! Użytkownik d2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3854 / 316 / 0
Nieprzeczytany post autor: Procent »
Ja coś takiego chyba wypiłem. Z tego co pamiętam miało to kolor rozcieńczonego piwa. Wypiłem to z kieliszka, i po około 20 minutach zaczęło coś się dziać. Pomyślałem sobie, że pewnie zaraz poczuję ten zajebisty stan opisywany przez tutejszych ćpunów. Nic z tego. Przez kilka godzin byłem pod wpływem chujowej stymulacji, miałem ciągły niepokój w bani i pociłem się jak świnia. I dlatego zacząłem montować fetę, którą jak na złość zmontowałem dopiero o godzinie 20 a kociłem koło południa.
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1211 / 26 / 0
Nieprzeczytany post autor: jon »
1. trzeba było w żyłę dać
2. jeśli robisz metodą "rozjeb w pył i zalej octem" to daje się 500 mg nadmanganianu na pakę acataru.
Uwaga! Użytkownik jon nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3854 / 316 / 0
Nieprzeczytany post autor: Procent »
1. Nie interesuje mnie podanie żadnej substancji tą drogą.
2. Nie pamiętam dokładnie ile dałem tego nadmanganianu, ale coś około 200-300 mg.
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 53 • Strona 5 z 6
Newsy
[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.