Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
tussipect
Nieprzeczytany post autor: PsyInfection »
mam pytanie czy jest możliwe zakupienie tussipectu bez recepty ?
  • 1238 / 28 / 0
Nieprzeczytany post autor: gringo »
Tylko po okazaniu dowodu więc zapytaj za 4 lata ;]
לאכול חומצה!
  • 488 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: pan jozek »
Można ale mogą zadzwonić na psiarnię a wtedy jest przypał. Ja nie radzę, lepiej kup sobie akodyn.
Trzeźwość to jeden z alternatywnych stanów świadomości.
  • 80 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: islandur »
Szczerze ? Naprawdę na zdrowie wyjdzie tobie.

Kup sobie pomarańcza i czekoladę :) Pozdrawiam
nie o różach nie o bradkach
  • 285 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: .M »
Zareckowany. Chciałam ostatnio kupić na przeziębienie, bo mi żadne gripexy czy febrisany nie pomagały i dupa.
I dobrze mi tak. Ach, jak mi dobrze!
  • 24 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Galacticos »
Niestety na receptę tylko.Próbowałem kupić niedawno ale w 5 aptekach chcieli recke :/ Chociaż podobno gdzie nie gdzie bez sprzedają.
  • 135 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Rawers »
U mnie też wszędzie na reckę,jest coś co działa podobnie do efedryny a można łatwo dostać?
  • 981 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Hanka »
praktycznie nie dostępny w żadnej aptece ale czasem warto zapytać SYROP PRAWOŚLAZOWY ZŁOŻONY butelki 250 lub 300 mg efedryny za cenę do 5 zł ,zawsze pytam się o ten syrop a potem no to niech mi pani da tussipect jak tego nie ma i czasami się udaje u starszych farmaceutek .
  • 17 / / 0
Nieprzeczytany post autor: BlackBerry »
Najlepiej pobowac w malych aptekach, w malych miasteczkach gdzie nikt o cpanie nikogo nie podejrzewa ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia

Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.

[img]
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa

Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.

[img]
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy

Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.