Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 968 • Strona 34 z 97
  • 7 / / 0
Nieprzeczytany post autor: macienty »
tak tez zrobie, niewiem jeszcze kiedy, ale dam znac jak bylo:)
  • 2179 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blepharospasm »
mam około 40 g mimosy zmielone na proszek, chciałbym aby przeżycie na DMT było jak najbardziej efektywne i efektowne. Ile tego przyrządzić na pierwszy raz i jak to przygotować skoro to jest proszek i raczej tego nie przeleje przez sitko? Od razu dodam że mam zamiar spożyć to z moklobemidem.
Hidden mefedron User
  • 1238 / 30 / 0
Nieprzeczytany post autor: gringo »
Gwynnbleid pisze:
mam około 40 g mimosy zmielone na proszek, chciałbym aby przeżycie na DMT było jak najbardziej efektywne i efektowne. Ile tego przyrządzić na pierwszy raz i jak to przygotować skoro to jest proszek i raczej tego nie przeleje przez sitko? Od razu dodam że mam zamiar spożyć to z moklobemidem.
To że zmielone sprzyja jedynie spadkowi jakości, gdyż w korzeniu dłużej zachowuje swoje cenne właściwości, ale jak już masz takie to na początek radziłbym zacząć od mniejszych dawek. 7-8g celem zbadania mocy.

Efektowność zależy od tego ile włożysz serca w ceremonię. Za pierwszym razem masz prawo nie wiedzieć co i jak, ale z czasem się dowiesz ]http://www.pomocnicykuchenni.pl/foto/244_1_small.jpg[/img]
Ostatnio zmieniony 15 października 2009 przez gringo, łącznie zmieniany 1 raz.
לאכול חומצה!
  • 2179 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blepharospasm »
tylko skoro to jest proszek i potem sie błotko robi to czy jest sens gotować to znowu? Z habazi sie wygotowuje po kilka razy ale z takiego zmielonego jeszcze coś sie da wygotowac i czy to ma sens w ogóle?
Hidden mefedron User
  • 1238 / 30 / 0
Nieprzeczytany post autor: gringo »
Tego to ja Ci nie powiem, bo w takim stanie nie posiadałem mimosy :-) Ale domyślam się że nic nie stanie na przeszkodzie, by zrobić jedną "kąpiel" dodatkowo :-)

W imię efektywności! %-D
Ostatnio zmieniony 15 października 2009 przez gringo, łącznie zmieniany 1 raz.
לאכול חומצה!
  • 2179 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blepharospasm »
z tego co Kapo pisze to lepiej mu wyszło jak zrobił jeden wywar , który gotował przez 5-6 h niż jak gotował po 2h i trzykrotnie robił wywar z błotka. Cóż, w zasadzie już wiem wszystko, zagotuje w litrze, dodam 1,5 łyżki kwasku cytrynowego, bede to gotował przez 6 h dolewając ciągle wody. potem wyparuje wode i wypije wywar (z 10g proszku). Przed wypiciem jakieś 2h wezme 3-4 tabsy moklobemidu. Ubiore sie na biało, zakadze wywar (czy miejscówke?) jakimś kadzidełkiem (niestety nie mam ulubionych, nie używam w ogóle takich rzeczy) no i zobaczymy co sie stanie. Powinno zadziałać ? ;)
Hidden mefedron User
  • 1238 / 30 / 0
Nieprzeczytany post autor: gringo »
Gwynnbleid pisze:
z tego co Kapo pisze to lepiej mu wyszło jak zrobił jeden wywar , który gotował przez 5-6 h niż jak gotował po 2h i trzykrotnie robił wywar z błotka. Cóż, w zasadzie już wiem wszystko, zagotuje w litrze, dodam 1,5 łyżki kwasku cytrynowego, bede to gotował przez 6 h dolewając ciągle wody. potem wyparuje wode i wypije wywar (z 10g proszku). Przed wypiciem jakieś 2h wezme 3-4 tabsy moklobemidu. Ubiore sie na biało, zakadze wywar (czy miejscówke?) jakimś kadzidełkiem (niestety nie mam ulubionych, nie używam w ogóle takich rzeczy) no i zobaczymy co sie stanie. Powinno zadziałać ? ;)
No cóż, jak Kapo próbował z błotkiem to rób jak on. Staram się tylko podpowiedzieć, a nóż i tasak może będzie lepiej ]
Ubiore sie na biało
[/quote]
Zapomniałem dopisać, tysz ważne.

Tytoniem wywar, miejscówkę kadzidłem. Jak nie masz tu pożycz od proboszcza ;-) Przy okazji pobłogosławi, hehe.
Powinno zadziałać?
A to wie tylko Najświętsza Panienka z Guadelupy :finger:
לאכול חומצה!
  • 2179 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blepharospasm »
może być cytryna tylko pytanie ile tej cytryny na jaką ilość wody?
Hidden mefedron User
  • 1238 / 30 / 0
Nieprzeczytany post autor: gringo »
Sprawdziłbym dokładnie na wodzie destylowanej, ale aktualnie nie mam cytryny. Jak robiłem to lałem sok i potem sprawdzałem paskami ph. Mogłem sobie odmierzyć... Ale kiedyś pisałem posta, którego to znalazłem i wtedy było:
na 0,5l wody wyszło mi 10ml świeżego soku. Ph wody przed dodaniem kwasu to 7,5
Widać nie czytałeś dokładnie wątku :-p ti ti ti
לאכול חומצה!
  • 2244 / 25 / 0
Nieprzeczytany post autor: borrasca »
Jak dasz błotko w szmatkę, to coś tam z niego wycieknie. Dasz błotko do wody i możesz wszystko powtórzyć. Zależy czy lubisz się taplać w błotku.
Cytryny nigdy nie mierzyłem. Zawsze dawałem "na czuja". Do herbaty znaczy - wybaczcie mi offtop.

Więcej czucia, chłopy.
Uwaga! Użytkownik borrasca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 968 • Strona 34 z 97
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.