Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
jak nie ma sie tolerki to te lajtowe benzo są całkiem niezłe, nie ma takich problemow z pamiecia, czlowiek jest wyluzowany, gadatliwy, ale nie ma ryzyka nagadania komuś bóg wie czego jak po klonach... 20-30mg bylo naprawde przyjemne, ale nie polecam dopijać alko, bo jest to benzo z głównie nasennym działaniem więc może zmulić i od razu idzie się spać
ale to wszystko zależy od tolerki, kiedyś zjadało się po paczce zomirenu czy klonow naraz i pilo do tego i sie zylo.... (ale co to za zycie hehehe)
pisze teraz z perspektywy ponad roku czystosci benzowej
We took morphine, diamorphine, cyclozine, codeine, temazepam, nitrazepam, phenobarbitone, sodium amytal dextropropoxyphene, methadone, nalbuphine, pethidine, pentazocine, buprenorphine, dextromoramide chlormethiazole.
Babydoll pisze: Sorry za odkopanie tematu, ale jestem niezwykle ciekaw jak wygląda sprawa ewentualnych euforycznych efektów po połączeniu temazepamu z opio. Ptaszki ćwierkają, że to całkiem ćpuńskie benzo, choćby cytat z Trainspotting:Z drugiej strony jest przepisywany na sen, więc jestem trochę zmieszany. Sprawdził to ktoś empirycznie?We took morphine, diamorphine, cyclozine, codeine, temazepam, nitrazepam, phenobarbitone, sodium amytal dextropropoxyphene, methadone, nalbuphine, pethidine, pentazocine, buprenorphine, dextromoramide chlormethiazole.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Temazepam był też dobry na "uśpienie się" po zjeździe mefedronowym w ilości 30-60 mg. W przeciągu 15 minut następował sen. Drugi sommnabulizm nastąpił, gdy przesadziły z mefedronem i w ilości zjedzonych 4 kapsułek (!) (po 30 mg) na zjeździe. Potwierdzają to członkowie rodziny szczurów, którzy dzień później twierdzili, że chodziły one po 2 w nocy po domu, jakby wystraszone, przy czym same nic z tego nie pamiętały na drugi dzień...
Szczury uważają, że to jest fajna benzodiazepina, bardzo senna, ale i niebezpieczna w dużych dawkach/ Można sobie narobić "kuku". Ale w mniejszych dawkach lubiły takie ujebanie. Testowały temazepam podawany w kapsułkach 30 mg sprowadzonych z USA w ilości kilkudziesięciu sztuk razem.
mozna signopam zapodawac sproszkowany w nosa jak zolpidem??
prosze o szybka odpowiedz
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/naslasku.jpg)
Ogromne ilości narkotyków przejęte na Śląsku. Za procederem mieli stać obywatele Ukrainy
Na ponad milion złotych oszacowana została czarnorynkowa wartość narkotyków przejętych przez mundurowych ze Śląska. W ich rękach znalazły się ponad 43 kilogramy pseudoefedryny. - Z zabezpieczonej ilości, można było uzyskać ponad 32 tysiące działek dilerskich metamfetaminy - wskazują policjanci. Za nielegalnym procederem stała 51-letnia obywatelka Ukrainy i jej 17-letni syn.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.