Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
EDIT: Siedzialem sobie i dorzucalem ten fentanyl, az doszedlem do stanu, w ktorym ogromnym wysilkiem bylo utrzymywanie otwartych powiek, a nudnosci zaczely sprawiac istotny dyskomfort, wiec jak bym jeszcze wiecej dorzucil, to bym na bank zasnal i pewnie sie zerzygal, ale nie czulem zadnej przyjemnosci. Nie potrafie okreslic jaka ilosc przyjalem, bo odcinalem na oko male kawalki plastra, tak ze w pewnym momencie mialem w ustach juz calkiem tego sporo. No nie wiem, widac opiaty nie sa dla mnie, bo juz bardziej wole trzezwosc, niz ten stan.
Moze brown, albo morfina beda przyjemniejsze. Dziwna sprawa, cos jakby pomiezdy dzialaniem trawy(chodzi mi o fizyczne odczucia), alkoholu a klonow. Zdecydowanie przyjemniej mi jest po psychodelikach. Moze to i dobrze ;)
EDIT2: Ej, jest juz 11, a ja ciagle jestem mocno uwalony, mimo, ze ostatnia dawke przyjmowalem pkolo 4:30 i zdazylem sie wyspac. Smieszna sprawa. Ale jhedno musze przyznac, spi sie naprawde milo po tym ^_^
spi sie naprawde milo po tym
Czy wynika z tego, ze plaster byl przeterminowany, albo fentanyl zdazyl sie zdegradowac?
@Oxan, jak tam dtx? Dlugo cie tam beda jeszcze trzymac? Chyba, ze juz wyszedles, ale ja nie bylem na forum jakies 2 dni, wiec nie wiem. Pisales, ze podaja/podawali ci fenta 2xdziennie. Ciekawi mnie w jakiej formie. Dostajesz zastrzyki, przyjmujesz doustnie czy moze jeszcze w jakis inny sposob?
200 mcg poszło w kabelek.
kocham kocham kocham czyścicielka bardzo bardzo bardzo
NIECH ŻYJE!!!
Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy
Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
