WildMonkey pisze: po opiatach jest dużo lepiej niż normalnie :-)
Najlepiej jest na "sucho" bez zadnych dragow. :finger:
z teorii wiec wynika ze na przedwczesny wytrysk najlepsze są depresanty bo one pobudzają układ parasympatyczny a ze stymulantami jest odwrotnie i tak też jest w rzeczywistości
niektórzy piszą, że mieszanka stymulant + depresant jest ok, ale jak dla mnie średnio, niestety, po metkacie + gblu waliłem 2 godziny, a ciągle opadał w trakcie ;]
no i masz taką np. mj, która nie jest depresantem ani stymulantem, a u wielu osób bardzo pozytywnie działa na seks, opóźnia ejakulację i poprawia doznania
każdy narkotyk, czy lek psychotropowy w bardzo szerokim pojęciu tego słowa nadużyte bądź stosowane przewlekle z penisa robią siusiaka panowie. taki też jest urok nałogowej narkomanii. opiatowej w szczególności niestety :-(
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Mastah pisze: Walisz bez przerwy i musisz sie dobrze skupic a jak sie dobrze nie skupisz to musisz udawac orgazm, wiem bo sam tak robilem.
Stanie na klatce męczy jak samo branie.
Panie narkomanie, przestań brać, bo za karę,
stanie na klatce stanie się twoim koszmarem.
Mam nadzieję, że to przejdzie.
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
jak przestaniesz ćpać to przejdzie w 100%. jak będziesz ćpał dalej, to już tylko siusiak :-p
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
v. pisze:To nie można poprosić partnerki o chwilę przerwy, pojsc zapalić w tym czasie, albo cos w tym rodzaju, i wrocic do poprzedniej czynnosci?Mastah pisze: Walisz bez przerwy i musisz sie dobrze skupic a jak sie dobrze nie skupisz to musisz udawac orgazm, wiem bo sam tak robilem.
Tak na serio to nie ma sensu mieszanie heni i sexu. Nawet jak dojdziesz to orgazm nie jest tym normalnym orgazmem.
vester- a jak kobieta to odczuwa? Znaczy sie sex i hera.
Dzieki za odpowiedz.
-już nie mogę, zajaramy? (papierosa/kolejna porcje brazu/oba)
- tak kochanie
po papierosie wszystko zaczyna się od początku :cheesy: a każde postanowienie zaśnięcia i tak jest nieskuteczne
jesli chodzi o odczucia kobiety to puszczaja wszelkie zahamowania, nawet jesli myslało się, że ich sie wcale nie ma (nie wiem jak to wytłumaczyć, ale mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi) i z tego co zauważyłam to u mężczyzny chyba tez. Dla mnie osobiście lepszy jest seks po H, słowa ‘jestem zmeczony’ itp. czy to, że wszystko trzeba zaczynac od początku i czasem trwa to troche dluzej, wcale nie umniejszają mężczyzny w moich oczach. W koncu im dłuzej, tym fajniej :)
od wczoraj nie moge rozkminic, w jaki sposób facet moglby udac orgazm?
Stanie na klatce męczy jak samo branie.
Panie narkomanie, przestań brać, bo za karę,
stanie na klatce stanie się twoim koszmarem.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
