Jednak czasami zdarzają się dilerzy w CDLO, najlepiej przyjechać w piątek gdzie dużo ludzi jest
kaszpirowski a Tobie za każdym razem sprzedają?Z ciekawości pytam bo za pierwszym razem niby nie ale w końcu sama barmanka podeszła, za drugim po kilku tygodniach bez problemu bo poznała mnie a za trzecim już nie chciała - a nic nie przeskrobałem ;-)
ps. i oczywiście w Czechach nic się nie zmieniło w kwestii jarania/posiadania itp.W Pradze to już są lokale co się nawet pytać nie trzeba tylko idziesz do baru, mówisz tyle i tyle trafku ,dostajesz co chcesz i nie ma znaczenia czy jesteś z Czech, Polski czy Kongo:)
pzdr
http://www.youtube.com/watch?v=Ds9JN1XaBRA
" Taka iluzja pomaga opadać emocjom. "
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.