Od jutra rzucam.
Od jutra rzucam.
Ehh to były czasy...i pomyśleć źe takie i inne cacuszka mam wprost od moich starych -lekarzy:P:P...no przepraszam zwracam ich szacun...,morfy i metylfenidatu nie chcieli mi dać:P Ale thank god że nie wiedzą co to jest kotek i do czego sudafed służy:P:P
Wracajac do tematu to czy bardzo zwiększa alko zamułe po zolpidusiu?
Blaze pisze: nasen jest lekiem nierefundowanym czy to oznacza, ze recepta na niego wypisana nie podlega kontrolo NFZ i zostaje w aptece?
Teraz kazda recka ma kod ( w większosci aptek niemaja SKR'u bo droga jest licencja ) i ten kod zostaje zeskanowany do systemu ( albo aptecznego albo do skr'u) a recepty zrealizowane tak czy tak trafiaja do nfz w celu utylizacji tych wykorzystanych kodów.
Cheers.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Polak zatrzymany na granicy. Próbował wwieźć do Rosji 40 kg haszyszu
Na przejściu granicznym w Grzechotkach polskie służby zatrzymały mężczyznę, który próbował wjechać do Rosji z ponad 40 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 2 mln zł - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa w Olsztynie.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.