...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 3690 • Strona 3 z 369
  • 55 / 1 / 0
Cześc wszystkim, mam takie pytanko a mianowicie chodzi mi o monar w Nowolipsku. Może ktoś z was tam był albo zna kogoś kto tam był i wie jakie tam panuja zasady( reguły) jeśli chodzi o korespondencje i paczki? A teraz do rzeczy chodzi mi konkretnie o to czy wszystko co tam trafia do pacjentów najpierw jest przeszukiwane (np.paczki) a listy sa czytane jak to bywa w puszce czy ludzie maja tam prywatnośc jeśli o to chodzi ,czy paczki i listy (zaznaczam że nie jestem rodzina tylko koleżanka )trafiaja od razu do rak osoby do której sa zaadresowane ? Jeśli nikt nie wie jak jest w Nowolipsku to może napisze jak to bywa w innych ośrodkach ( dodam że Nowolips jest ośrodkiem beż dociążeń). Prosze o szybką odpowiedz ,bardzo mi na tym zależy.Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam ;-)
Uwaga! Użytkownik summer3184 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 61 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Alibi »
Dociążenia nie mają tu nic do rzeczy. W każdym ośrodku sprawdzają paczki, bo zawsze istnieje zagrożenie, że w paczkach jest coś nieodpowiedniego. Co do listów bywa chyba różnie, w każdym razie tam gdzie ja byłem, nikt nie sprawdzał listów. Nie wiem, czy bywa inaczej.
"(...)i w jednej chwili znalazłem odpowiedź, bu kumple mnie lubili - co ze sobą zrobić: upodobnić się do nich w każdym detalu, chodzić do hybryd i słuchać metalu. Wypisać s ię z klubu miłośników pedału. Członkostwo tam było niewskazane (...)"
  • 77 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: sterben »
Jezeli zamierzasz wyslac "cos" osobie, ktora sie leczy to jestes strasznie chujowa kolezanka.
Z wiekiem dotykamy smakow, ktorych nie zabijesz mlekiem...
  • 55 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: summer3184 »
Spoko ja mam czyste sumienie chce tylko udowodnic komuś że to nie ma sensu i jest przypałowe a przede wszystkim tej osobie nie pomoże a nawet wprost przeciwnie. Dzieki za pomoc :-)
Uwaga! Użytkownik summer3184 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 55 / / 0
Był ktoś w Nowym Dworku? Jak "wrażenia" ?
  • 3216 / 394 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blu »
Ja nie byłem ale mam dwóch znajomków którzy spędzili tam ponad rok. Z tego co opowiadali to warunki spox, sporo dociążeń i mało konkretnych rzeczy do roboty. Kadra zróżnicowana. To duży ośrodek i sporo osób się przewija. Aha obydwaj nadal ćpają. Tyle
Fantasy is what people want, but reality is what they need.
  • 55 / / 0
Blu pisze:
Ja nie byłem ale mam dwóch znajomków którzy spędzili tam ponad rok. Z tego co opowiadali to warunki spox, sporo dociążeń i mało konkretnych rzeczy do roboty. Kadra zróżnicowana. To duży ośrodek i sporo osób się przewija. Aha obydwaj nadal ćpają. Tyle
Jesteś pewny z tymi dociążeniami? Słyszałem, że nie ma ich wogule.
  • 3216 / 394 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blu »
Oni stamtąd wyszli jakieś pól roku temu może coś się zmieniło nie wiem. W każdym razie z tego co mi opowiadali to głównym zajęciem w wolnych chwilach było odrabianie dociążeń.
Fantasy is what people want, but reality is what they need.
  • 77 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: sterben »
aleister pisze:
Był ktoś w Nowym Dworku? Jak "wrażenia" ?
Ktos bardzo mi bliski tam jest.
Ogolnie to jest zajebiscie zadowolony, ma zamiar skonczyc terapie i nie cpac dalej.
]
Z wiekiem dotykamy smakow, ktorych nie zabijesz mlekiem...
  • 3216 / 394 / 0
Nieprzeczytany post autor: Blu »
Dociążenia to takie kary za nieprzestrzeganie regulaminu i zasad panujących w ośrodku np za przeklinanie lub gadanie o dragach. Polegają one na wykonywaniu uciążliwych prac typu mycie kibli, różnych ćwiczeniach fizycznych (np. 50 kółek biegiem w koło placyku) oraz utracie posiadanych przywilejów.
Fantasy is what people want, but reality is what they need.
ODPOWIEDZ
Posty: 3690 • Strona 3 z 369
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.