Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Zauważył ktoś, że na DXMie silniej odczuwa się promieniowanie elektromagnetyczne ? Mam na myśli poczucie siły jaka powstaje na wskutek " styknięcia " dwóch magnesów odmiennymi biegunami . Kilkukrotnie udało mi się " ściągnąć / zmaterializować " na ręce kulkę takiej właśnie energii, którą później można było dotykać przez pewien czas . Bez kitu ...
Wiec te cale OOBE to bujda...
BTW. U mnie granica miedzy OOBE i LD jest bardzo nikla, jak probuje sobie cos wyobrazic w myslach to natychmiast mam to w rece, albo pojawia sie przedemna, czyli to wskazuje ze nie jest to czyste OOBE. Najlepsze jest jak kiedys sobie wyobrazilem lód, i po dotknieciu go mialem zajebiscie mocne wrazenie ze az mi mrozi reke, doslownie jakbym naprawde dotykal.
Dodam do tematu zeby nie bylo offtopu tylko to, ze na deksie oobe sa bardzo marne w porownaniu z tym co mozna osiagnac na trzezwo.
I sory sinner1090 ale pierdolisz głupoty nie znając wogóle tematu...
sinner1090 pisze: eee tam OOBE na trzezwo to nic innego jak bujda... TO poprostu oczyszczenie umyslu z mysli i wtedy czlowiek zasypia, a ze mozg nie ma o czym snic to sni o normalnych, codziennych rzeczach i to co w tym dniu widziales... Nigdy nie bylo takiego przypadku, ze podczas OOBE ktos byl w jakims innym miejscu, ktorego nigdy na realu na oczy nie widzial... Byly tez takie przypadki, ze podczas OOBE osoby przestawily np krzeslo w pokoju, jednak po przebudzeniu stalo ono normalnie, jak wczesniej...
Wiec te cale OOBE to bujda...
nie chce mi sie przedstawiać tez i argumentów za, dlatego jeśli zechciałbyś uwierzyć odsyłam Cię do wiki.
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marzenia_senne
http://pl.wikipedia.org/wiki/OOBE
i jeszcze medytacja. ale to we własnym zakresie jeśli Cię zainteresują powyższe linki.
Spytaj sie jakiegos profesora o cialo astralne do ktorego przechodzisz podczas OOBE to Cie wysmieje i powie, ze to jeszcze wieksza bajka niz ten caly "Bog"...
Sorry ale takie "mistyczne" rzeczy nie istnieja... Mit juz dawno obalony... Nie ma zadnego ciala astralnego, a OOBE to tylko i wylacznie wytwor mozgu osiagany przez medytacje... Sorry ale chyba niedoinformowani jestesice :) OOBE juz dawno obalone jest...
Inaczej OOBE to szczegolna projekcja swiadomosci... Powoduje zludzenie wyjscia z ciala
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
