Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 960 • Strona 3 z 96
  • 2011 / 124 / 0
Nieprzeczytany post autor: jacok »
ano wiosna już jest, trzeba się pokręcić i co zasiać, żeby było potem co zbierać.
Świat stracił kolory.

Hurra, diese Welt geht unter
  • 86 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: zourbie »
Na Podlasiu tego maku do kurwy nędzy nie ma ,no po prostu nie ma.
  • 2011 / 124 / 0
Nieprzeczytany post autor: jacok »
no co ty gadasz? Podobno okolice Białystoku i jeszcze jakiś dwóch wiosek to złoty trójkąt, gdzie zjeżdżają się narkomany z całej Polski. Znalazłem to kiedyś na duckduckgo, z tego co pamiętam, to właśnie w waszym rejonie szukali nielegalnych pól helikopterami.

A moja rada - kup se rower ;]
Świat stracił kolory.

Hurra, diese Welt geht unter
  • 86 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: zourbie »
Mam działkę bardziej na południe w okolicach Wyszkowa , Łochowa i rower posiadam i baaaardzo często jeżdżę w plenerze ale jeszcze nic nie znalazłem. Cały zeszły sezon szukałem i dupa
  • 69 / 8 / 0
bo mak jest bardzo płochliwy i od razu spierdala widząc napalonego siepacza z kosą do zbierania opium wystającą z plecaka ...
Najpierw musisz zanęcić - rozrzucaj trochę nawozu azotowego "Azofoska" (ulubiony dla maku wysokomorfinowego) w pewnym miejscu i czekaj aż mak przyzwyczai się do miejsca karmienia. Potem rozrzucaj i stawaj w oddali żeby ptzyzwyczaił się do Twojej obecności. Stopniowo stawaj coraz bliżej i po ok, 3 tygodniach mak będzie Ci jadł z ręki. Wtedy cap i do wora. Tylko w ten sposób możesz w Polsce zdobyć mak, który wie że jest nielegalny i jest naturalnie nieufny w stosunku do obcych...
  • 62 / / 0
Nieprzeczytany post autor: BabyShambles »
zourbie pisze:
Mam działkę bardziej na południe w okolicach Wyszkowa , Łochowa i rower posiadam i baaaardzo często jeżdżę w plenerze ale jeszcze nic nie znalazłem. Cały zeszły sezon szukałem i dupa
Ja też mam tam działkę, okolice Długosiodła, słyszałeś? Da się tam znależć dobry mak jeszcze?
I saw two shadow men on the Vallance Road
Said they'd pay me for your address
Oh I was so bold

I said you see these two cold fingers
These crooked fingers I show
You a way to mean no
  • 86 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: zourbie »
To chyba jakoś w chuj na północ od Łochowa, tam się nie zapuszczałem ale robiłem se długie toury przez łąki pola bezdroża rowerem w po okolicy (Kamieńczyk, Wyszków ,Łochów, wzdłuż bugu itp) i nie widziałem ani jednego krzaka lekarskiego, tylko polny
  • 62 / / 0
Nieprzeczytany post autor: BabyShambles »
Nie tak chuja daleko, jakieś 15-20 km od Wyszkowa.

[ external image ]
I saw two shadow men on the Vallance Road
Said they'd pay me for your address
Oh I was so bold

I said you see these two cold fingers
These crooked fingers I show
You a way to mean no
  • 86 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: zourbie »
He he skąd ty taką mapkę wziąłeś. Ja za bardzo nie bywam na północnej stronie bugu więc nie wiem. Może tam ziemia jakaś lepsza czy coś. w każdym bądź razie maku nie widziałem
  • 62 / / 0
Nieprzeczytany post autor: BabyShambles »
Ja tam w lato na rowerek i pojeżdżę i przy Narwi i przy Bugu. A mapkę od wujka duckduckgo'a dostałem :-D
EDIT: A ten wpis na mapce APTEKA jest zajebisty, i to przy samej szkole ;-)
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2009 przez BabyShambles, łącznie zmieniany 1 raz.
I saw two shadow men on the Vallance Road
Said they'd pay me for your address
Oh I was so bold

I said you see these two cold fingers
These crooked fingers I show
You a way to mean no
ODPOWIEDZ
Posty: 960 • Strona 3 z 96
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.