Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 635 • Strona 6 z 64
  • 213 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: biscuit »
Powiedziałbym:

"Zapamiętaj raz na zawsze, że dragi to bardzo prywatna rzecz. Podejdź do tematu rozważnie, nie namawiaj innych. Idź do sąsiada nawiązać bliższą znajomość i zrób zapasy ;-) bo dopiero za 6lat dowiesz się, że właśnie kończy działalność wspominaną przez wielu jako lata dobrobytu :heart: .. I pamiętaj.. Tramal łatwo przedawkować. :wall: "
Żyjemy w kraju, gdzie ksiądz pojawia się wcześniej niż karetka pogotowia.
  • 179 / 1 / 0
powiedziałbym mu wszystko i krzyknął: A TERAZ PRZERZYJ TO ŻYCIE INACZEJ I ZAOBACZYMY COŚ INNEGO
Uwaga! Użytkownik masterwgnojeniu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 135 / / 0
Powiedziała bym sobie ...
,,słuchaj, niedługi czas minie, kiedy złapie cie ochota, na testowanie rożnych dragów. Pomimo mojego odradzania i tak to będziesz robić. Proszę cie tylko ogranicz ilości, bo pamięć będzie szwankować, a układ pokarmowy płatać psikusy. I pamiętaj, ze egoiści maja w życiu najlepiej"
  • 4 / / 0
Nieprzeczytany post autor: wyepka! »
"nie wchodź na hyperreala , nie pisz na hyperrealowym forum , nie wchodź na hyperrealowego irc;a , ale dragi ćpaj"
  • 930 / 29 / 0
Nieprzeczytany post autor: tehacek »
czy mi się wydaje, czy większość ludzi, która się tu wypowiada, wciąż myśli, że dragi niekoniecznie są złe i bez sensu byłoby zakazywanie/odradzanie ich brania?
pierdolenie. branie dragów innych niż niektóre psychodeliki (a i to nie zawsze) jest złe i niemal zawsze prowadzi do pogorszenia własnej sytuacji.

Ja bym sobie powiedział, żeby marihuana to najlepsza używka jaką można sobie wyobrazić i na prawdę nie warto próbować nic innego. Dlaczego? Bo po niecałych 6latach od pierwszego zapalenia mj, przepuściłem przez siebie dziesiątki substancji, od benzydaminy, przez amfetaminę do heroiny i nie mam z tego nic, oprócz prawdopodobnie poharatanego organizmu i lekko zwichrowanej psychiki.
  • 1213 / 18 / 0
"Nie wal helupy o 1 w nocy w ciemnym toy-toyu bo zmarnujesz towar i rozjebiesz kabel!"
Uwaga! Użytkownik xxxzzzxxx jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 129 / / 0
haha ^^ cuz za tresc, gdybym cofnol czas, ? hmm uwazaj na policje i na ludzi, a oprocz tego, z dala od H,M,OP i by bylo dobrze wsumie;d
Uwaga! Użytkownik ganja ZAGOR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1067 / 206 / 0
Jakieś trzy lata temu bym sobie powiedział
WYPIERDALAJ DO SZKOŁY
I don't do drugs. I am drugs.
  • 320 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: befree »
nie no ja nie zaluje to samo bym powiedzial co teraz,najwyzej zasugerowalbym umiar(napewno ostrzeglbym przed tramcem najbardziej i to wszystko) wsumie od zawsze mam takie podejscie biore w okreslonym hedonistycznym celu i dopoki nie bede mial powodu to nie rzuce.
Uwaga! Użytkownik befree jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 159 / 43 / 0
Nieprzeczytany post autor: Pawel84 »
czy mi się wydaje, czy większość ludzi, która się tu wypowiada, wciąż myśli, że dragi niekoniecznie są złe i bez sensu byłoby zakazywanie/odradzanie ich brania?
pierdolenie. branie dragów innych niż niektóre psychodeliki (a i to nie zawsze) jest złe i niemal zawsze prowadzi do pogorszenia własnej sytuacji.

Ja bym sobie powiedział, żeby marihuana to najlepsza używka jaką można sobie wyobrazić i na prawdę nie warto próbować nic innego. Dlaczego? Bo po niecałych 6latach od pierwszego zapalenia mj, przepuściłem przez siebie dziesiątki substancji, od benzydaminy, przez amfetaminę do heroiny i nie mam z tego nic, oprócz prawdopodobnie poharatanego organizmu i lekko zwichrowanej psychiki.
madre slowa,zgadzam sie
Oh Lordy, trouble so hard
Don't nobody know my troubles but God
ODPOWIEDZ
Posty: 635 • Strona 6 z 64
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.