w jakich miastach suboxone juz wprowadzono ? pan kodeina brauniasz od siedmiu bolesci ma cos w opisie ale nie chce powiedziec.
ktos wie w jakich miastach substytucja taka jest wprowadzona ew. gdzie lekarze wypisuja to?
albo czy w ogole jest w polsce dostepny, bo ustawa niby dawno a dalej gowno w paczce...
ja wiem, ze krakau robi zapisy ale funduszy nie ma i wro tak samo
u mie na slunsku hanysy na syropie cisna, ja ?
wiec prosze o info bo szukam drogi i nie znajduje jej w sercu
calusy
Więc Codeine od ponad miesiąca jest na Subuxonie. Ostatnio zwiększyli mu dzienną dawke z 10 do 16 mg. Mówił że w Warszawie są podobno cztery programy z Subuxonem. Nie ma dostępu do neta więc narazie nie będzie pisał na forum. Chciałby też wszystkich pozdrowić.
P.S.
Gdyby ktoś ewentualnie miał pytania do niego to niech pisze tutaj, a ja postaram sie go zapytać i napisze co odpowiedział. /pzdr
braz na klatce z sreberka
koszt uczestnictwa w zajeciach wiadomy uczeszczajacym
jak nie ma koda albo trapmki
program trwa zniwa da
daj znac zenek666
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
