peace & love & antidepressants
Pytanie brzmi: czy tak jest tylko na początku czy przez cały czas brania tego ssri?????
Bo jeśli przez cały czas to ja pierdole takie leczenie, budzenie w nocy i ten niespokojny sen bardzo mnie wkurwiają, poza tym śnią mi się poryte realistyczne sny: wojny, bójki, ucieczki przed policją, ogólna rozpierducha, szukanie zgubionej kurtki wśród tłumu, kładzenie się pomiędzy torami itp. Te sny są tak realne jakbym film oglądał, przejebana sprawa. Dodatkowo gadam przez sen, przeklinam, wierce się jakbym na serio walczył. Tak będzie przez cały czas?
Kolejny sen bardziej lajtowy -śniło mi się, że rozjebałem wszystkie reklamy przy pewnej drodze, przyjechała Policja i kazali mi je naprawić, to ja wsiadłem na jakiś stary motor i zacząłem przed nimi spierdalać, wjechałem w las a oni ciągle byli tuż za mną, tak się bałem że mnie złapią, że to jest nie do opisania, chujnia. :nuts:
PS: Qrwa, wychodzi na to, że boje się policji :-D
Za to sny o wojnie to z reguły mi się podobają, bo śni mi się coś w stylu gry Call of Duty, tylko śni mi się, że to ja faktycznie walcze, a w tą gierke w realu byłem dobry to i we śnie jest OK ^_^
Może gdybym brał rano to takiego czegoś by nie było, jak ktoś wie to niech szybko napisze ;]
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/e24072fc-9fcd-4582-afef-e98492c43dca/322119200_479744514296512_3827414251622647701_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250607%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250607T201902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=58f8f2dffe1d593f4af0a11ed311d82f090d0a002fec7e54fe9c1f7e7cbab66d)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mystery-fungus-bp-corinne-hazel-1100x734.jpg)
Nowy gatunek grzyba produkującego alkaloidy sporyszu zidentyfikowany na WVU
Studentka mikrobiologii z Uniwersytetu Zachodniej Wirginii (WVU) dokonała przełomowego odkrycia, które może zrewolucjonizować rozwój farmaceutyków. Corinne Hazel, stypendystka programu Goldwater i specjalistka mikrobiologii środowiskowej, zidentyfikowała nieznany wcześniej gatunek grzyba, który produkuje związki chemiczne o działaniu zbliżonym do LSD – substancji wykorzystywanej w terapii depresji, zespołu stresu pourazowego (PTSD) i uzależnień.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/metaukropol.jpg)
CBŚP i ukraińska Służba Bezpieczeństwa rozbiły grupę przestępczą produkującą metamfetaminę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Poznaniu, we współpracy z jednostką śledczą Służby Bezpieczeństwa Ukrainy z obwodu zaporoskiego, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz prokuratury ukraińskiej, przeprowadzili skoordynowaną operację wymierzoną w zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się nielegalnym wywozem z Polski do Ukrainy leków zawierających pseudoefedrynę, które następnie były wykorzystywane do produkcji metamfetaminy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nawrocki-snus_0.jpg)
Po debacie prezydenckiej wzrosło zainteresowanie woreczkami nikotynowymi
Debata prezydencka 23 maja br. pokazała, że Polacy nie wiedzą, czym są saszetki nikotynowe oraz snusy, a także czym się różnią. Sztab wyborczy Karola Nawrockiego podał, że kandydat na prezydenta podczas debaty przyjął snus. Sam Karol Nawrocki sprostował, że była to saszetka nikotynowa. Tymczasem różnica między oboma produktami jest ogromna. Snus zawiera tytoń, którego nie ma w saszetce, a jego sprzedaż w UE – z wyjątkiem Szwecji – jest zabroniona.