TR napisales fajny, a zastanawialem sie jakie bedziesz pisal ;) Tylko suche to troche, wole jednak cos oryginalniejszego :P
</3
Moja obecność to tylko migotanie.
i jeszcze powiedz jak jest z myśleniem, włącza się typowe kwasowe myślenie? wszystko jest wszystkim itp.:) czy jest raczej trzeźwe\rześkie jak po 4homet?
Jesli chodzi o strone wizualna 4-ho-metowe wizuale przypominaly mi te kwasowe a wizuale po 2C-P tak jak napisalem polaczenie lsd z 2ce
Na chwile obecna 2C-P jest psychodelikiem ktory skopal mnie najbardziej wizualnie ze wszystkich zabawek.
Pozdrawiam
Bezimienna, bezkształtna energia, która przenika wszystkie żywe istoty.
Czyste wezwanie dla naszej wewnętrznej natury,
aby zbudziła się z naszego codziennego życia, naszego strachu.
P.S. Jenkem mam pod dostatkiem, więc dziękuję za ewentualne namiary na dilerów tegoż ;-)
warto wogóle łaczyć te substancje? będzie to działac?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/maciej-lorenc-fot.-jakub-szafranski.jpg) 
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/modulacja_aktywnosci_kory_przedczolowej_szczura.jpg) 
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg) 
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/szamani_z_kapsztadu.jpg) 
Psychodeliki i zdrowie psychiczne: Nieuregulowani 'szamani' z Kapsztadu
Choć substancje psychodeliczne są w Republice Południowej Afryki nielegalne, wielu samozwańczych uzdrowicieli i szamanów z Kapsztadu otwarcie reklamuje ich stosowanie w swoich terapiach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alkogrzyb.jpg) 
Mikrobiom jelitowy wpływa na pociąg do alkoholu
Mikroorganizmy tworzące mikrobiom jelitowy mogą wpływać na spożycie alkoholu, manipulując układem nagrody w mózgu - informuje czasopismo „mBio”.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/policja-555x305.jpg) 
Dwóch 15-latków z mefedronem. "Zwrócili uwagę nerwowym zachowaniem"
W ręce policjantów z Mińska Mazowieckiego wpadło dwóch 15-latków, którzy chwilę wcześniej zachowywali się nerwowo. Okazało się, że mieli przy sobie mefedron. O ich losie zadecyduje sąd rodzinny.
 
 
 
 
 
 
 

 
