Jak dla mnie to nic im nie brakuje.
Czy San Pedro hodowany w Polsce, długości około 40cm, średnicy około 5cm, zimowany nadaje się już do spożycia?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ja mam inne pytanie, jak długo powinno przebiegać zimowanie? 3 miesiące wystarczą? Czy zimować aż zrobi się ciepło na dworze?;]
@Zimowanie powinno trwać do kwietnia. Jeśli przerwiesz wcześniej-kaktus będzie miał brzydkie przewężenie. Nie wiem, czy krótkie zimowanie-3 miesięczne ma wpływ na potencję.
Obciąć stożek wzrostu (końcówkę) i położyć na wilgotnym sterylnym podłożu? - ukorzeni się?
Czy kaktus z obciętym stożkiem będzie nadal rósł?
Zamiast na wilgotnym podłożu czy San Pedro można zaszczepić na innym kaktusie?
Słyszał ktoś o efektach? Szybciej rośnie?
Pozdro i dzieki za info
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
