Takie osoby psują fazę. Na 5 minut, najpierw gadki "co za młotek", "ale zamulił", " potem się o nim zapomina i faza trwa dalej.
Jestem wytworem swojej wyobraźni, moje posty też.
Zajebiste zepsucie fazy.
Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
Anatol pisze: Najlepsze jest to że często on nakręca ludzi na palenie, i po prostu jak się upali to mu sie wszystko zmienia. No, ale ostatnio nikt z nim nie chce palic bo wszyscy się na nim przekonali, i chyba mu pozostaje palenie w domu. Na solo jeszcze idzie z nim pogadać, ale w grupie powyżej 3 osób zamułka gwarantowana.
Takie osoby psują fazę. Na 5 minut, najpierw gadki "co za młotek", "ale zamulił", " potem się o nim zapomina i faza trwa dalej.
A może typ po 5min łapie gastro i idzie do żreć?
w takich wypadkach ciesz sie tym ze jeszcze cos wogole dziala.
inna sprawa ze kumpel zjebal na mase, wiec nastepnym raziem trawe nies ty ;]
Pan Prezes pisze:a to nie lepiej gdyby sam w domu popalał??Anatol pisze: - mam takiego ziomka, co jak się spali, usiądzie na ławce, do nikogo się nie odezwie a po pięciu minutach musi iść do domu. Chodząca katastrofa
Ja też zwykle chce się zawijać jak najszybciej bo z dołu nie widać jak co poniektórzy są żałośni, a z góry widać to doskonale, i po prostu nie mam ochoty na spędzanie z nimi czasu. Albo po prostu nie mam ochoty na dzielenie ubakania z kimkolwiek, bo np. chcę pomyśleć - to najczęściej - a oni opowiadać zabawne historie.
PosthumanisticAnnaroth pisze: Zmywanie okien, ale takie przumusowe, albo "o kurwa, pały, dzida".
A teraz odpowiadam mu wkurwiony - tak, tak, wojsko radzieckie po nas jedzie, jak zwykle :/
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?
Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.