Dział służący informacji na temat zmian w prawie – proponowanych, jak i wprowadzonych w życie.
ODPOWIEDZ
Posty: 838 • Strona 5 z 84
  • 5299 / 106 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
Media specjalnie siedzą cicho. Przecież jak by wiadomości w tvp wyskoczyły, że jest projekt i będą nad tym myśleli osłowie z wiejskiej, to przecież banda znerwicowanych narkusów zniszczyłaby warszawe ;]
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 56 / 3 / 0
ta ketamina w WeterynarzPills przesądziła o wszystkim
pogotowieskretowe@protonmail.com
Warto pomagać.
  • 93 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Hekate »
Ja pier****. Spodziewałam się, że szałwia kiedyś poleci (szkoda, że tak prędko), ale kava kava i te inne? Szlag by ich trafił.
Niewątpliwie szkodliwość kavy kavy w porównaniu do chociażby alkoholu jest gigantyczna ;/.
Protestujcie Warszawiacy, póki jeszcze możecie.
Doszczętnie rozbity Wichman zginął w ucieczce z rąk rozjątrzonych najazdem chłopów.
  • 3251 / 361 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
ksionc pisze:
Diviner Sage pisze:
KURWA proponuje zapierdalac juz teraz na wiejska z koktajlami mołotowa, siekierami motykami i huj wie czym jeszcze !!! ZAbije tych kurwa zjebów pierdolonych, ni9gdy juz kurwa nie pójde na wybory ! Jebane kurwa szmaty
UPR jest za legalizacją miękkich narkotyków wiec warto iść na wybory aby na nich zagłosować
Hahaha no co ty?

Przecież głupie ćpuny głosują na "liberałów" z PO bo tak im każe TVN a nie mogli znaleźć na liście ĘĄ.

Albo przeczytajcie o tym niedługo w superexpressie, "powiedzą jak jest" :D
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 1233 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: MaciekB »
Ta cała delegalizacja to przez te stacjonarne sklepy dopalacze. Ci sprzedawcy spieprzyli nam system. Powinni ich wszystkich pozamykać.
Uwaga! Użytkownik MaciekB nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 708 / 26 / 0
Nieprzeczytany post autor: Pawel_31 »
Hekate zgadzam sie w 100%
  • 755 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: rysiekzklanu »
chcialbym karabin.
za kazde nasionko powoju, ktorego nie zjem przez ta pierdolona ustawe, jedna kulka dla jednego ze skurwych synow.
nie w glowe, nienie. nie w brzuch, nie w klate.
raczej w biodro, czy cos.
niech pamieta


no kurwy nie ludzie, plakac mi sie chce ;(
jeżeli wysyaeś mi pm [od początku do zeszłego tygodnia], to nic nie doszło.
  • 3251 / 361 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Myśle że ta ustawa jeśli oczywiście wejdzie w takiej formie, będzie przegieciem pały i przeciągnieciem struny i nie obędzie sie bez afery. Można sobie zrobić chwile przerwy, a myśle że w konsekwencji wyjdzie na nasze. Szczęgólnie to jak silnie naszpikowana jest tym europa i chyba tam są bardziej liberalne tendencje (choć nie śledze tego). Może przynajmniej w następnych wyborach młodzi ludzie użyją mózgu.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 107 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: jaracz6 »
No i się nacieszyliście z dopalaczy...
Że je zamkną każdy chyba wiedział, w sumie to ja na to srałem.. ale Szałwie chciałem sobie kiedyś zapalić, a tu widze, napalone <_<
Mieli zlegalizować traffkę - niedługo za jej posiadanie będzie tu kara śmierci.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2009 przez jaracz6, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik jaracz6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 39 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: skutlik »
Kurwa dobrze wiedzieć że państwo dba o swoich obywateli najlepiej jak potrafi, tylko dlaczego Calea, Salvia, Ruta itd. a nie chmiel, tytoń czy chociażby rumianek.
Ktoś wie na kiedy przewidziane jest pierwsze czytanie tej poronionej nowelizacji ? Bo z tego co czytam to po pierwszym czytaniu jeszcze jest kilka(naście) dni zanim ustawa zostanie zaktualizowana. Swoją drogą może dałoby radę zrobić jakieś veto ludowe czy coś w ten deseń?
Może gdyby stworzyć 'własną nowelizację' tejże ustawy i zebrać te 100 000 podpisów to zrobiłby się większy burdel w sejmie i nowelizacja opóźniła by się lub nawet udało by się wywrzeć jakieś korzystne zmiany względem tego proponowanego gówna...
ODPOWIEDZ
Posty: 838 • Strona 5 z 84
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.

[img]
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?

Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.

[img]
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)

Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.