Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
W żyły wtłoczę dekstrometorfan
Następnie pożrę Cię
I SIGMA ciałem się stanie
one love
Jeszcze raz podkreslam grzybkow sie niesprzedaje! sprzedaje sie wysilek poswiecony w zbieranie ewentualnie sprzedaje sie zezwolenie na konsumpcje:D
...kwota za jaka sa sprzedawane powinna byc traktowana jako cena za poswiecony czas i wysilek zbieracza...
Bo przecież widać tu po niektórych postach, że możliwość przypału istnieje. I to dość realna możliwość.
Załóżmy, że z jakiejś gęstwiny nagle wypada wkurwiona locha i taranuje Cię...
Ogólnie to za wszystkim stoi ryzyko, czai się.
Tylko nie myśleć o tym ryzyku podczas tripa.
Jak to Ryszrt gadał, że nie można, za nic w świecie, NIGDY myśleć o ujemnych plusach brania.
Troszkę drogo <_< Ale przy większych zakupach cena nieco spada.
W większym mieście mieszkasz Fraktal?
No niestety za grzybowego tripa na 30stu łysiczkach żądają tyle co na jednym kwasie.
Ale skoro nie znalazłem, to nie będę na forum cały czas dupy truć że nie poznam 'magii łysiczek'.Nie znalazłem na łące, znajdę 'na ulicy'.
Pilzenzeit, pilzenzeit, pilzenzeit...
Cena totalnie z kosmosu]
No widzisz. Ciekawe jak liczą sobie gdzieś w czerwcu, lipcu?
Jak to Ryszrt gadał, że nie można, za nic w świecie, NIGDY myśleć o ujemnych plusach brania.
mondry typ to musial byc jakis :-D
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?
W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
