Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Zasnałem na drugi dzien o 11 po zolpidemie. Ciągle mam uczucie że to co odbieram prawym okiem gorzej do mnie dociera i przy wzrostach ciś głowa nie rózno napełnia sie krwią.
Czy ktos może cos mi zasugerowac co to i czy przejdzie? Pół dnia spedziłem dzis w klinice okulistycznej na szczegółowych badaniach. Badania oczu wyszły dobrze. Proble leży w przewodzeniu impulsów. Niem mam przy tym żadnych dod. objawów poza dziura w pamieci i ogólnym zatarciu tego co było wczesniej.
Czy to ma szanse minąc?
P.S. Jestem teraz nafurany :-p
Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
Probelmy z pamiecia to standard chyba dla wszytskich uzaleznien
dodam, ze bralem do tego winpocetyne aby zmniejszyc cisnienie w glowie i wtedy bylo gorzej jakby taki kiesiel mi sie przelewal wraz ze miana polozenia. nie bierze sie tego leku dopoki nie ma sie pewnosci ze nie ma krwawien. ja o tym nie wiedzialem. ale zakladam ze nie bylo krwawien bo nic mnie nie bolalo , czasem cos zakulo ale to norma. no i czasem takie dreszcze na glowie, a rano to sie czulem troche jakby w gorączce grypowej, ale przeszlo szybko
Orlan, czy tylko przy racematach ryzykuje sie udarem czy przy M+/A+ równiez? Bo wiadomo mi ze to izomery- sa tym świnstwem...
POwiedz tylko czy za podniesienie ciś jest winny tylko izomer ujemny i czy dotatni tez daje ryzyko zawalu wylewu?
hehe
wft is amfetamina?
Wczoraj po tym ibupromie polepszylo sie chwilowo ale ciś. we lbie takie czulem ze myslec sie prawei nie dalo, duza niezbornosc, w koncu mówie pierdole ide spac zaraz. wciągnąłem zolpidem, potem estazolam, potem zaś zolpidem nagle poczulem ulge, duzy pozytyw, ciś przeszlo za to bania sie zrobila bardzo przyjemna pobudzenie z uspokojeniem, odwaga itp.
Nie wiem jak ten fenomen tlumaczyc ale podejrzewam ze piracetam dziala nawet do miesiąca po zaprzestaniu leczenia, wiec jesli orgaznim byl nasycony nim do stąd mi tak skoczylo ciś w dyni i czemu z takim zdradliwym opóźnieniem :rolleyes:
NA moj rozum to piracetam dziala na receptory glutaminergiczne a benzosy przeciwstawnie.... Polecam takie połączenie, np. amf + alprazolam, bardzo fajne jest.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a0e704d3-7e45-4d70-9328-0a0b6a415f7a/fanax-fanex.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250907%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250907T004802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a8652ab063da0a9f89df064bb46791785cd8db9bc5a1673bac16eb23902cef90)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/drozdze.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/casper_ruud.jpg)
Wszędzie zapach marihuany. Partner Świątek mówi głośno o problemie
Casper Ruud, mikstowy partner Igi Świątek na US Open, skarżył się na zapach marihuany na kortach w Nowym Jorku. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy zgłaszają ten problem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/piana.jpg)
Zagadka stabilności piwnej piany rozwiązana. To postęp w wielu dziedzinach nauki
Piękna stabilna piana to jeden z elementów piwa, którego poszukują miłośnicy tego napoju. Niestety, często spotyka ich zawód. Tworząca się podczas nalewania pianka błyskawicznie znika, zanim zdążymy wziąć pierwszy łyk. Są jednak rodzaje piwa, szczególnie piwa belgijskie, na których pianka jest wyjątkowo stabilna. Naukowcy z Politechniki Federalnej w Zurychu, pracujący pod kierunkiem profesora Jana Vermanta, odkryli właśnie sekret długotrwałego utrzymywania się piany na piwie. Poznanie tej tajemnicy zajęło 7 długich lat badań.