Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 3099 • Strona 310 z 310
  • 57 / 12 / 0
Dziwny ten fenibut który obecnie sprzedają, działa tylko uspokajająco niezależnie od dawki. Sny po tym są bardzo intensywne. Towar od 3 różnych wendorów, kryształ i proch. Wczsniejsze sorty sprzed 1-2 lat działały tylko pobudzająco, Nie ma już fenia euforycznego jak kiedyś czy to może ze mną jest coś nie tak?
  • 18 / 2 / 0
A można brać naprzemiennie fenibut i baklofen? Baklo na codzien a raz na jakiś czas zamiast niego fenibut. Czy to się będzie gryźć ze sobą?
  • 13 / 6 / 0
15 lipca 2026BabciaMadzia pisze:
Dziwny ten fenibut który obecnie sprzedają, działa tylko uspokajająco niezależnie od dawki. Sny po tym są bardzo intensywne. Towar od 3 różnych wendorów, kryształ i proch. Wczsniejsze sorty sprzed 1-2 lat działały tylko pobudzająco, Nie ma już fenia euforycznego jak kiedyś czy to może ze mną jest coś nie tak?
Nie ma, czasem się coś dobrego trafi, ale to szansa 1 na 1000. Na reddicie sporo osób ma podobne przemyślenia, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że od połowy 2024 roku tak to niestety wygląda. W sumie i tak jest dobrze, jeżeli w ogóle sort działa, bo np pewna szemrana "amerykanska" firma od suplementów sprzedaje syf, w którym fena jest obecnie może z 10%. I dziwnym trafem ta firma zaczęła lecieć kompletnie w kulki od 2024, wcześniej było elegancko.
  • 13 / 6 / 0
15 lipca 2026TajemniczyKot pisze:
A można brać naprzemiennie fenibut i baklofen? Baklo na codzien a raz na jakiś czas zamiast niego fenibut. Czy to się będzie gryźć ze sobą?
Ty w końcu chcesz odstawić, czy władować się w jeszcze większy kanał? Oba działają na te same receptory, oba budują tolerancję i oba nie powinny być stosowane codziennie, ani nawet regularnie. Bierz baklo, tnij dawki i odstawiaj, zamiast kombinować.
  • 54 / 6 / 0
Mam pytanie, phenibut wchodzi w jakiś złą interakcję z sertraliną i olanzepiną?
  • 60 / 13 / 0
w jakiej dawce ta olanzapina?
  • 54 / 6 / 0
10mg przed snem
  • 5376 / 986 / 0
A to nie jest tak jak z magią giebla ?

Pierwsze butelczyny były zajebiste a potem mało eufori , pobudzenia i sedacja.

Ale skoro tyle osób pisze ze nie ma dobrego fenia to może być coś na rzeczy.
Pamiętam jednak czasu jak giebel był do zdobycia w clearnecie.
To też ludzie pisali ze jakiś lipny ten płyń a było tak że to była ta sama gwalciocha co zawsze .
Niestety gaba jebacze nie mają litości i profil się zmienia .
Co prawda jedynym wspólnym mianownikiem jest agonizm GabaB
Giebel aktywuje receptory Ghb a Fenibut jest blokerem kanałów wapniowych tak jak pregabalina np.
Każdy wie jak na pregabe zapierdala tolerka .
Femibut na początku też smyra dopamine jak giebel . Ale tolerancja zapierdala bardzo szybko


Głównym mechanizmem fenibutu jest agonizm receptorów GABA
B
oraz blokowanie kanałów wapniowych (α
δ).

Tolerancja na ten komponent wyciszający rozwija się znacznie wolniej niż na efekt dopaminowy. Dlatego nawet gdy dopamina przestaje reagować i znika euforyczny "drive", wyciszenie i tłumienie lęku wciąż działają — stąd uczucie, że substancja teraz tylko "spłaszcza" emocje i uspokaja, zamiast dodawać skrzydła.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 60 / 13 / 0
21 lipca 2026Qtendo pisze:
10mg przed snem
to na luzie, nie ma interakcji zbytnio tylko takie combo moze cie sedowac.
ODPOWIEDZ
Posty: 3099 • Strona 310 z 310
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski

Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.

[img]
Leczenie uzależnionych od opioidów bardziej dostępne, ale pod ścisłym nadzorem

Choć leczenie substytucyjne, czyli terapia uzależnień od opioidów polegająca na podawaniu legalnych leków zastępczych, jest stosowane w naszym kraju od ponad 30 lat, wciąż liczba objętych nim osób jest stosunkowo niska. Aby ułatwić do niego dostęp, wprowadzona ma zostać możliwość przepisywania tych produktów przez lekarzy. Ministerstwo Zdrowia określa zasady, na jakich ma się to odbywać.

[img]
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?

Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.