Tytoń ma osobny dział → >LINK<
Podobnie zresztą z herbatą tylko liściasta innej nie wypiję a kiedyś tylko lubiłem te torebkowe.
Śniadanie, nowe prochy, benzo doraźnie na początek, dobra kawa - dzień od rana na pozytywnych wibracjach.
Najbardziej chyba siedzi mi Crema e Aroma i Qualità Rossa. Ta pierwsza bardziej kremowa i „kawiarniana”, druga taka klasyczna włoska kawa — mocniejsza, trochę bardziej gorzka, dobra z mlekiem. Super Crema też spoko pod ekspres ciśnieniowy, szczególnie jak ktoś lubi bardziej łagodny smak bez kwasowości.
W ogóle mam wrażenie, że Lavazza jest robiona bardziej pod styl włoski niż trzecią falę — mniej owocowych klimatów, więcej czekolady, orzechów i klasycznej goryczki. Jednym to pasuje, inni powiedzą że „nudna”, ale do porannej kawy imo bardzo solidna.
Ktoś jeszcze tutaj regularnie pije kawę? Jak tak to jaką preferujecie?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
