Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Przez te problemy zdrowotne mysle ze mozliwie indukowane amfetamina, wpadł mi w rączki piracetam. Szybko tolerancja sie wytwarza, dawkowanie jest zagmatwane, efekt krotkotrwaly dosc, jak dla mnie, ale fajnie przyszpieszal proces myślowy, dodatkowo, możliwe że subiektywne odczucie, ale miałam wrażenie że mój mozg pracował na tzw zwiekszonych obrotach, doslownie czulam jakby intensywniejszy przeplyw krwi w naczyniach w mozgu. Miałam tez lepszy czas reakcji mimo miksu z ziolem i byłam bardziej skupiona na wykonywanej czynności.. czyli podobny efekt jaki daje mi fetka.
Zatrucie i zapaść, którą opanowałem bez pogotowia. Od razu po opanowaniu zapaści uaktywniła się psychoza, ale lubiłem ją, miała postać wizuali jak na LSD, pełno pająków, nierealnych postaci, nieznanych mi ludzi itd. :) Obecnie psychoza mocno ustała, ale został śnieg optyczny i HPPD oraz lekkie uczucie ,,odrealnienia". Serce kłuło jakiś czas, ale ustabilizowało się. Niedowaga się zwiększyła o kilka kg. Miałem niezłego muła i nieogar myśli, ale ustało. Prawie miesiąc jestem czysty, ale przed zapaścią miałem staż brania ok. 2 miesiące, czyli króciutko, z ciekawosći zacząłem i się szybko zajechałem. Suplementuję masę dobrych rzeczy, więc możliwe, że to one mnie jako tako postawiły na nogi.
Podsumowując został mi śnieg, hppd, odrealnienie i niedowaga (zawsze ją miałem, ale teraz się zwiększyła nieco).
Dzięki za propozycję.
Mix z Moklo mi się zajebiście podobał. Mix z Sele, na sele wypisał mi rodzinny recke więc nie różnego pochodzenia kupione na necie, tylko w aptece prze ze mnie. Efekt jak ten Nardil co kupiłem, zero. Nie wiem jak to może blokować mao, jak to nic nie kopię. Moklobemid, to nawet efekt placebo, pierwszej wrzuconej tabsy, że czujesz przed smak działania ma. Więc mix sele z fetą na granicy działania 0. Fenelzyne bym skosztował i zmixował z fetą . Z miłą kurwa nawet chęcią.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków
Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony
Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.
