To normalne, że w pierwszym rzucie rosn tylko dwa?
GT, ten biały rósł jako pierwszy i to chyba jakaś mutacja - nadaje się to wgl?
Od tygodnia stoja w miejscu i zrobiły się niebieskie.
Zostawiać je czy zrywać i czekać na kolejne?
Wsadzone do wora 5 grudnia, strasznie długo nie chciały owocnikować.
Golden teacher
15 stycznia 2026Mandolina365 pisze: Czy wszystko jest ok?
To normalne, że w pierwszym rzucie rosn tylko dwa?
Potem pojemnik zalej i odstaw zgodnie z instrukcją producenta. Po odpowiednim czasie wpakuj z powrotem w worek (świeżo umyty). Bez względu na wszystko - higiena, higiena i jeszcze raz higiena. Maseczka na twarz i ręce szorujesz po same pachy, a wszystkie powierzchnie, na których pracujesz mają być zdezynfekowane.
Pamiętaj, że kita możesz nastawiać wiele razy.
@XtcShadow wygląda w porządku i prawdopodobnie zaraz będą gotowe do zbioru. Jego wielkością się nie martw. Zawsze możesz nastawić kita ponownie.
To tak w kontrze do głosów, że wymagana jest jakaś turbo ultra higiena. Dbać trzeba, ale bez przesady.
To tak w kontrze do głosów, że wymagana jest jakaś turbo ultra higiena. Dbać trzeba, ale bez przesady.
1. Ktoś może podpowiedzieć co robić z tym dalej?
2. Możecie polecić stronę z której zamawiacie i wychodzą wam dobre rzuty?
Mam matę grzewczą, temperaturę ustawiłam na 22,5-23. Nie wiem dlaczego taka lipa :/
[ external image ]
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
