niniejszym serdecznie chciałabym zaprosić Państwa do wypełnienia kwestionariusza dot. mentalizacji oraz aleksytymii w kontekście używania substancji psychoaktywnych.
Pomoże mi to w przygotowaniu pracy magisterskiej oraz dalszym rozwoju akademicko-zawodowym.
Całość ankiety jest w pełni anonimowa, tj. żadne personalne dane nie będą nigdzie przechowywane, a nieliczne parametry takie jak płeć czy wiek są tu wymagane tylko i wyłącznie dla celów badania, które skupiać będzie się na danych zbiorowych i płynących z niego wnioskach.
Oznacza to, że żaden kwestionariusz nie będzie analizowany osobno, a więc niemożliwe będzie nawet czysto teoretyczne zidentyfikowanie respondentów.
Udzielenie odpowiedzi na pytania zajmie Państwu ok. 10-15 minut.
Uprzejmie proszę, aby zachować całkowitą szczerość przy wypełnianiu ankiety – jeśli przy którymś pytaniu zrezygnują Państwo z kontynuacji, proszę porzucić proces i nie udzielać losowych odpowiedzi. Wyniki powinny odzwierciedlać faktyczny stan rzeczy, aby wnioski płynące z badania były jasne i klarowne.
Jeśli znają Państwo kogoś, kto korzysta lub w przeszłości korzystał z rożnych substancji psychoaktywnych (również alkoholu, tytoniu, czy kawy), zachęcam do podesłania takim osobom poniższego hiperłącza, aby również i one mogły udzielić odpowiedzi na pytania.
Ilość osób, które zdecydują się wypełnić kwestionariusz jest tutaj kluczowa, a więc zachęcając choć jedną osobę, bardzo mi Państwo pomogą i pozwolą skupić się na faktycznej pracy, a nie jedynie ciągłym udostępnianiu URL.
Z góry serdecznie Państwu dziękuję i życzę spokojnego weekendu,
Magdalena Budny
https://shorturl.at/lisCn
Na prośbę autora zmieniono link — CATCHaFALL
Edit: Hyperreal cenzuruje linki z Gugl, a to jest w formie gugl docs, dlatego też wysyłam nowy, działający link: https://shorturl.at/lisCn
Wystarczy zmienić w linku słowo "siusiaczek" na słowo googl pisane poprawnie z o na końcu.
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?
W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.
