Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1064 • Strona 107 z 107
  • 5 / / 0
Początkowo zajebiście klepie, ale szybko robi się tolerka i przestaje to być tego warte, oryginalny GBL o wiele lepszy
  • 24 / 2 / 0
A co jeśli ma się tolerancję na GBL, ale nigdy się nie próbowało BDO?
Zawsze to jakiś nowy pierwszy raz, możemy spróbować z ćwierć litra.?
Nienasycone Pragnienie jest największym złem doprowadzającym człowieka do obłędu jak drzewo użyte do rozniecania ognia spłonie w jego wnętrzu tak zniszczeniu ulegnie człowiek który pozwolił spłonąć swej duszy od powstałego w niej nienasycenia
  • 5 / / 0
Spróbować można, ale nie nastawiałbym się na wiele jeżeli masz już tolerancję na zwykłego GBL. Nastaw się że będzie słabo, w najlepszym wypadku się pozytywnie zaskoczysz
  • 944 / 228 / 0
Otrząśnijcie się Chłopoki i Dziewuchy!
Piłem i BDO i IPA i BIO Paliwo kominkowe (etanol).
Mają cechy wspólne.: są trujące, działają narkotycznie, ohydne w smaku, ale tylko jeden spowodował u mnie atak padaczkowy od razu, z buta, po chyba drugiej intoksykacji! I było to BDO!
Ten bieda narkotyk trzeba traktować w tej skali jak napisałem. Naprawdę kurwa? To chcecie pić? To może spróbujcie eteru albo chloroformu (polecam wam opis mojego umierania po tej substancji). Ewentualnie jebnijcie dykty i po sprawie. 4zł w portfelu chyba macie. Skoro jebiecie w siebie tak podły rozpuszczalnik to skażony inny rozpuszczalnik też czemu nie. XD

Kurwa mać ludzie, dbajcie o siebie no. Ja bym poszukał na ciemnej części internetu giebla skoro tu nie ma, I założę się, że jakbym był na głodzie to albo bym go znalazł, albo już prędzej sam zrobił. Bo na BDO pokusiłem się raz i dobrze, że chyba tylko 50zł w błoto poszło, bo koszt 35zł za 50ml i 15zł przesyłka ze znanego portalu aukcykcyjnego.
ODPOWIEDZ
Posty: 1064 • Strona 107 z 107
Artykuły
Newsy
[img]
36 kg marihuany ukryte w szpuli z kablem. CBŚP i KAS przechwyciły transport na A4

Ponad 36 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości przekraczającej 1,7 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP oraz Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli ciężarówki na autostradzie A4. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej skrytce wewnątrz przemysłowej szpuli z kablem. Kierowca został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.

[img]
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty

Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.

[img]
Kanada zebrała ponad 5,4 miliarda dolarów z podatków od sprzedaży legalnej marihuany

Od momentu legalizacji marihuany minęło siedem lat. Kanada podsumowuje zyski. Kwoty robią wrażenie, ale szczegółowe dane pokazują, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Rząd federalny zarobił mniej, niż zakładał. Z kolei wydatki na edukację okazały się znacznie niższe od obiecanych.