Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 53 • Strona 5 z 6
  • 459 / 3 / 0
Ja osobiście bez wahania wybieram metkat, jazda jest zdecydowanie jak dla mnie przyjemniejsza niż po samej efedrynie, jednak zjazd okrutny.
Uwaga! Użytkownik Piotrunio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1069 / 12 / 0
zdecydowanie metkat ^_^ choć brak kasy, no i wysłałem właśnie matke do apteki po Tussipect "bomamkaszel" :o)
"Po prostu wybieram lepsze zło."

Od jutra rzucam.
  • 47 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Flijoye »
Wolę Metkat, bo pseuda nie działa (takie mam jebane szczęście, że ani koda, ani pseuda na mnie nie działa, a jak już dorwę coś fajnego - mam na myśli DXM - to po kilkunastu razach mam tolerancję, której muszę się pozbywać przez cztery miesiące; ba, jestem takim pro hardcorem, że nawet klej chuj mi dał), a efedryna jest na receptę.

Więc została mi nadzieja, że Metkat jednak pójdzie - bo jeszcze go nie brałem. Może jutro spróbuję?

Jak nie zadziała, to następnym narkotykiem, jakiego spróbuję, będzie pewnie sznur z pętlą.
Remember a Day before today, a Day when you were young.
  • 118 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fachowy »
Dla mnie ten temat jest śmieszny nie ma co porównywać po efedrynie zero przyjemności i serducho z ramy wylatuje.
a po kociaczku to juz każdy wie love and peace ...

pzdr narkusy
  • 7 / / 0
Nieprzeczytany post autor: crowquill »
Ponieważ efedryna pobudza mnie tak, że mnie to zadowala, nie widzę sensu bawienia się przerabianie jak narazie :>
Metka wzięłam raz bo znajomy tylko to brał i efekt miałam taki sam jak po efe praktycznie? :|
  • 238 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mya »
jak można po metylokatynonie odczuwać to samo co po efedrynie? efedryna to zjebane gówno, gdzie w trakcie i po zakończeniu fazy jest cały czas paskudnie, a kot przynajmniej przez czas swojego działania jest ciekawie stymulujący i przyjemny.
skrzydlatych wiatrów pełne niebieskie przestworza,
potoków wy źródliska i ty, falo morza
rytmiczna, i ty ziemio, wszystkich nas rodzico,
i ty wszechwidzącego słońca krągłe lico,
spojrzyjcie, jakie znoszę, bóg, od bogów znoje!
  • 146 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: d2 »
Zjebana reakcja i wypicie nieprzereagowanej, zanieczyszczonej pseudoefki.
Uwaga! Użytkownik d2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3854 / 316 / 0
Nieprzeczytany post autor: Procent »
Ja coś takiego chyba wypiłem. Z tego co pamiętam miało to kolor rozcieńczonego piwa. Wypiłem to z kieliszka, i po około 20 minutach zaczęło coś się dziać. Pomyślałem sobie, że pewnie zaraz poczuję ten zajebisty stan opisywany przez tutejszych ćpunów. Nic z tego. Przez kilka godzin byłem pod wpływem chujowej stymulacji, miałem ciągły niepokój w bani i pociłem się jak świnia. I dlatego zacząłem montować fetę, którą jak na złość zmontowałem dopiero o godzinie 20 a kociłem koło południa.
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1211 / 26 / 0
Nieprzeczytany post autor: jon »
1. trzeba było w żyłę dać
2. jeśli robisz metodą "rozjeb w pył i zalej octem" to daje się 500 mg nadmanganianu na pakę acataru.
Uwaga! Użytkownik jon nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3854 / 316 / 0
Nieprzeczytany post autor: Procent »
1. Nie interesuje mnie podanie żadnej substancji tą drogą.
2. Nie pamiętam dokładnie ile dałem tego nadmanganianu, ale coś około 200-300 mg.
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 53 • Strona 5 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.