*dawno to było i nie pamiętam czy na pewno 2 tygodnie
Mój pierwszy wybór był oczywisty, wziąłem Gelato#33 / Cantourage 26% i właśnie wracam autobusem do domu spizgany tym przepysznym temacikiem
Oprócz tego wziąłem bibułę na Aurorę 27%. Farmaceuta dał mi do wyboru Farm Gas albo nową odmianę Black Jelly, która jest sativą. W sumie pierwotnie planowałem wziąć indyjkę, ale perspektywa spróbowania nowej, mocnej sativy spodobała mi się bardziej :).
Zajebiście, bo farmaceuta dał mi oba tematy w fabrycznie zamkniętym opakowaniu. Nie jak te typiary w W-wie zawsze otwierały i podpierdalały mi małego bobka xD. Swoją drogą już na wejściu do apteki czuć było ziołem, więc miałem lekkie obawy, że farmaceuta będzie świrować z otwieraniem lub przepakowywaniem tematu. Na szczęście nie miało to miejsca. Być może czuć było, bo sam sobie waporyzuje na zapleczu ;).
Zapłaciłem 499 PLN za Aurorę i 549 za Cantourage. Trochę drogo, ale nie widziałem w necie niższych cen dla Łodzi. Przynajmniej nie muszę jechać po tanią receptę pociągiem.
W sumie wizyta + 20g legalnego medyka ze skrupulatnie utrzymywaną jakością za 1100 zł to wciąż w chuj lepszy deal, niż kupowanie stuffu z darknetu. Ten który co do jakiego można mieć większe przekonanie co do naturalności kosztuje porównywalnie lub więcej. No i kurła nie jest legalny
Eloszka
Gelato#33 klepie jak złe
27 listopada 2025FanatykWiadra pisze: @CoolRastaCool Najlepiej skontaktować się ze swoją kliniką. W swojej usłyszałem, że do 2 tygodni* jak się napisze maila to zmieniają receptę za free, po tym czasie liczą bodajże 50zł za zmianę. Ale dopóki recepta jest ważna to nie ma problemu z podmianą.
*dawno to było i nie pamiętam czy na pewno 2 tygodnie
Druga recepta jest na s-lab 19% nowością jest dla mnie to że mogę wybrać konkretną odmianę, co polecacie?
ale moje top strainy to i tak raczej indici także przesuszony (już) mac1 four20 > cokolwiek cantourage
https://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Zi ... 567,6.html
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.