Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
w czerwcu dowiedziałem się o psychodelikach i o tym że to w ogóle nie są narkotyki. Chodzi mi o to że one zamiast uzależniać pomagają zrozumieć swoje złe nawyki (na przykład)
od sierpnia na łąkach znalazłem dużo psior bo szukam 1 godzinę na 1 tydzień i chodzę po okolicznych łąkach gdzie pasą się owce lub krowy. Czasem też pobliskie łąki przy lasach gdzie rośnie trawa co wygląda jak szczypiorek. Niestety nie znalazłem tego co szukam.
Z chęcią mogę w ramach ciekawostki to wysłać co znalazłem i może mi poradzicie tam nie szukaj bo skoro rosną grzyby takie i takie to jest to łąka taka i "tam nie zbieraj" albo "przyjdź za 2 tygodnie".
To będzie też ważne dla innych początkujących.
Zresztą czy to normalne że jest 18 październik i tam mało tego jest w Polsce? jak sobie patrzę na haszysz stronę to tam w latach 2010-2020 były prawie praktycznie zawsze z września zdjęcia, a teraz co to?
I mam jeszcze takie pytanko czy na tej stronie w sensie hyperreal są jeszcze jakieś posty związane z tym sezonem 2025 czy głównie patrzeć się tu gdzie teraz piszemy?
Możecie zobaczyć co znalazłem jako nowy grzybofil. Oczywiście nie są to łysiczki hehe ale jak chcecie pomóc, poradzić czy szukać tam, czy jednak nie, gdzieś w pi*du indziej bo np. taki gatunek nie sprzyja łysiczkom.
Może tam coś znajdę fajnego
2 znane miejscówki zawierały pojedyncze sztuki i łącznie nie zebrałem nawet odpowiednika 1g suszonych
A na trzeciej miejscówce kompletnie 0. Warunki są idealne - wilgotno aż do przesady. Kiedyś było bardziej sucho to więcej sztuk zbierałem. Licze na to że sezon u mnie sie opóźnia i że to jeszcze wystrzeli
@FireDragon jakie to jest ku**a piękne! powodzenia na Bawarii.
Podsumowałeś mój rok 2025. Japie***le ale to jest przecież najprawdziwsza prawda. Jeżeli też tego doświadczyłeś albo ktokolwiek inny i już z tego wyszedł to musi być chyba najpiękniejszy trip, który ciągnie się przez tygodnie. Przynajmniej ja tak mam.
Fuzja / D5
Obecny sezon może nie był wyjątkowy ale jeszcze znalazłem okazy w południowej części Polski.
[/quote] JAK TO :( Ja mam nadzieję że on się dopiero zaczął...
10 października 2025Terientiew pisze: Ktoś coś wie czy już zaczynają rosnąć na Górnym Śląsku, ale nie w aglomeracji, a w rejonie Żor, Jastzrębia-Zdroju, Wodzisławia, Rybnika? Wyszedłem parę razy na poszukiwania w ciągu ostatnich 3 tygodni, ale z marnym skutkiem.
jankowice
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?
Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
