mało tego, tak mnie pokarał ten papieros, że rzygałem dalej niż widzę XD
no cóż, młody i głupi jeszcze byłem, głupi to nawet mało xD
memantyna to nie zabawka i cytując klasyka "trzeba uważać"
z fartem
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
- Wszyscy piszą, że memantyna "wypłukuje minerały" i że trzeba dbać o suplementację, ale nigdzie w necie nie mogę znaleźć naukowych info o tym. Czy możesz powiedzieć coś więcej, jak to wygląda? Czy suplementacja magnezu 2x100 mg jonów i potasu 1x300 mg jonów dziennie wystarczy?
- Po jakim czasie u Ciebie nastąpiła upregulacja receptorów acetylocholiny? Bo wiadomo, że na początku antagonizm powoduje pogorszenie poznawcze, a potem podobno odbija w górę, choć ja po 5 tygodniach niezbyt to czuję
Bo ja w sumie slysze glosy mowiace o mnie często….
A kiedyś zdarzalo mi sie chyba brac DXM z 1-2 dni po memantynie
Dowiedzialem sie o tych glosach z 2-3 miesiace temu i od tamtego czasu juz robie z 6-7 dni odstępu minimum
Raz są te glosy raz nie…..
Musze sobie uswiadamiac ze to wkręty ale i tak uczucie niepokoju sie pojawia, pomimo tego ze malo rzeczy w zyciu mnie jest w stanie przestraszyc
Prosze pomóżcie, jak moge to wyleczyć?
Jednak dawki memantyny to tylko lecznicze 10 -20 mg brałem , słyszałem że użytkownik @techniczny brał aż 80mg memantyny z DXM i chyba nie ma tych głosów?
Ja je słysze raz na jakiś czas, czasami bardziej wyraźne czasem mniej
ps. trzeba być jeb... żeby przyjmować DXM z memantyną gdzie obie substancje działają praktycznie w ten sam sposób + jedna zwiększa działanie drugiej.. (z dystansem z tym jeb..) ale do cholery research przed tym jeśli cokolwiek się przyjmie!
edit: ciężkie? ja bym powiedział nie możliwe...
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
14 lipca 2025Patrykpatyk pisze: Slyszalem zeby memantyny nie brac z DXM bo glosy sie moga pojawic ciezkie do wyleczenia?
Bo ja w sumie slysze glosy mowiace o mnie często….
A kiedyś zdarzalo mi sie chyba brac DXM z 1-2 dni po memantynie
Dowiedzialem sie o tych glosach z 2-3 miesiace temu i od tamtego czasu juz robie z 6-7 dni odstępu minimum
Raz są te glosy raz nie…..
Musze sobie uswiadamiac ze to wkręty ale i tak uczucie niepokoju sie pojawia, pomimo tego ze malo rzeczy w zyciu mnie jest w stanie przestraszyc
Prosze pomóżcie, jak moge to wyleczyć?
Jednak dawki memantyny to tylko lecznicze 10 -20 mg brałem , słyszałem że użytkownik @techniczny brał aż 80mg memantyny z DXM i chyba nie ma tych głosów?
Ja je słysze raz na jakiś czas, czasami bardziej wyraźne czasem mniej
Memke załatwić to pstryknięcie palcami teraz wszędzie to lata , ludzie jednak opamiętajcie się nie ładujcie wszystkiego jak
Ja również pisałem o tym tutaj, że memantyna to nie jest witaminka C. Ludzie, jeśli macie choć trochę rozumu, to nie róbcie jakichś dziwnych i niebezpiecznych połączeń, bo każdy organizm jest inny i dla niektórych osób takie ćpanie może się naprawdę fatalnie skończyć.
Ale teraz schodzę do zera, niestety lek nie dla mnie. Tylko mam obawy, jak będzie wyglądał powrót do rzeczywistości, żeby mi nie wy***ało neuroprzekaźników chaotycznie w górę, czy coś. Bardzo proszę o jakieś porady, może ktoś miał podobnie? Mam pod ręką w razie czego pregabalinę, CDP-cholinę. Może zanadto panikuję, ale będę wdzięczny za jakiś feedback, pozdrawiam
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

