Tytoń ma osobny dział → >LINK<
Ogólnie to ja odstawiam kofeinę bardzo długo i no cóż na początku to faktycznie działała i to w ilościach typu 320mg czyli litr i to pity nie na raz.
Teraz to na raz biorę 400mg czasami trochę więcej i ledwo co czuć.
Na prawdę warto zrobić przerwę bo nie ma sensu pić tej kofeiny, warto zrobić przerwę dla samej różnicy w działaniu chociaż tygodniową przerwę.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Druga sprawa - kofeina sama w sobie jest jednym z najsłabszych wyborów. Głównie przez to, że mocno rozbudza całą oś stresu.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
@deadmau5 nie wiem czy ci się udało odstawić kofeine ale dla mnie jest to zbyt trudne zadanie, mogę odstawić od tak ale żeby redukować dawki to jest zdecydowanie zbyt trudne.
Więc pytanie co Was napędza kofeina czy cukier ? Jeśli już walisz kofeinę przez ileś czasu to będzie cię napędzać cukier. I tyle.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
No przynajmniej w moim przypadku tak było, kiedyś już ponad rok temu czy nawet dwa wspomniałeś w wątku o MPH o zależności ADHD - cukier, od razu rzuciłem większość cukrów prostych i trzymam się tego do dzisiaj.
Problem się pojawia jak dochodzi do paradoksu w którym spędzasz z dwie minuty w sklepie, bo musisz wybrać kolorową buteleczkę z napojem energetycznym w dodatku czytając każdy skład czy napewno nie zawiera tego śmieciowego cukru XDDD i Twoje ADHD dostaje ADHD XD
Ja tam stwierdziłem ostatnio, że pije w chuj za dużo kawy i energetyków, byłem w złotych tarasach, patrzę o sklep z suplami, wchodzę biorę 100 kapsułek po 200mg kofeiny, cena zajebista (jak 3 energetyki xD) no i tak sobie biorę jedną rano, ew wysypuję pół z jednej popołudniu i dorzucam.
Mi takie coś pasuje i to nawet lepiej, bo biorę jedną kapsułkę i nie rozpraszam się później przypominając sobie, że obok leży pyszniutki energetyk i należy to wziąć się napić xd a całe skupienie na jednym z tasków idzie się j333bać.
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Dla mnie kofeina to strata kasy sama w sobie ale co kto lubi. Jedni lubią się odwadniać i pompować kortyzolem a inni nie.
Co kto lubi
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Magiczne grzyby w walce z uzależnieniem od nikotyny - przełom czy obiecujący eksperyment?
Nowe badania sugerują, że psylocybina - substancja psychoaktywna zawarta w tzw. "magicznych grzybach" - w połączeniu z psychoterapią może znacząco zwiększyć skuteczność rzucania palenia. Choć wyniki są obiecujące, naukowcy podkreślają potrzebę dalszych badań.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
Użytkownicy psychodelików inaczej przetwarzają emocje, m.in. szybciej rozpoznają zagrożenie - wynika z badania UJ. Kierujący nim prof. Michał Bola podkreślił, że przeciera ono szlaki w obszarze neuroobrazowania użytkowników psychodelików, jednak pełne zrozumienie ich wpływu na mózg wymaga wielu lat pracy.
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków
Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.

