Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
21 czerwca 2023RefinedFury pisze:Edit: Z selegiliną efekt jest bez porównania lepszy, szkoda marnować i brać solo. Podoba mi się to, że nie ma takiego ciśnienia na dorzutki.07 maja 2023RefinedFury pisze: 400 mg. Trochę stymuluje, ale głównie na tyle, że wkręca w jakiś temat i chce się żuć gumę. Miałam po niej problemy ze wzrokiem przez jakieś pół godziny, że trudno mi było patrzeć na ekran telefonu a do tego uczucie gorąca i może trochę podnosi libido. Ogólnie dla mnie, jako osoby, która od dwóch lat nic nie ćpa, podbicie nie było złe, zwłaszcza, że wiele nie oczekiwałam.
Jutro przyjdzie kolejna porcja i będę testować z hordeniną.
Nawet na hordeninie można latać całą noc, miałam już kilka akcji, że nie zauważyłam, gdy nagle nastał poranek XD
04 listopada 2007Kamasutener pisze: Co to alfa-PEA w innym topiku http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=16233 to prawdopodobnie jest to pseudoamfetamina o której tam wspominam nie mam co do tego 100% pewności bo nie dotal do mnie jeszcze podrobiony keton ale po podaniu dozylnym dużej ilości ochotnik czol smak i zapach acetofenonu który dzien wczesniej dano mu ( w lasciwie jej bo była to kobieta) do powachania .
Natomiast tu -> https://www.sciencedirect.com/topics/ch ... ethylamine Przy selegilinie jest wzmianką - jest pochodną 1-..
Zdaniem gov.pl jest umiarkowanie niebezpieczna (skóra i zażywanie)..
ale 100% SZCZURÓW PRZEŻYWA NIEWIELKI DAWKI.. BRAK WIĘCEJ INFO
21 lipca 2022kottt behemot pisze: Czy brał ktoś PEA ze Stanów? Jak wygląda kwestia prawno-celna?
Dla osób które wyszły z nałogów, bądź planują, to jedyna alternatywa. Przez dekadę faszerowano mnie psychotropowymi blokerami, które w niczym nie pomagają a mają za zadanie wyłącznie wyłączyć człowieka z obiegu. Psychiatria to wielka jama do której spycha się wszystkich którzy zaufają intencjom lekarzy, którzy się z nich utrzymują.. Jeśli chcesz się wyleczyć musisz kołować leki na własną rękę. Serio!
Niewiele mamy leczniczych wyrobób dla chorych z problemami typu NNN, w dopuszonych aminach?
Xyloematalozin jest megapomocny, sprawdzę jeszcze poprawę przy podle wyschnietym zatkaniu nosa po loratydynie._. Przypadkowo znalazłem wzmiankę o pokrzywie indyskiej, na utrzymanie wody i odchudzenie, ale wywołała u mnie za drugim razem allergie języka, niepolecam łaczyć losowo suplementów.
!Uwaga na nadużycie, szczególnie z papierosami i środkami oddechowmi, może wywoływać silne arytmie
It's not going to be fun.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.