Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 5596 • Strona 548 z 560
  • 1747 / 525 / 2
@Wincent połączę posty jak odczytasz i odpowiesz, wprowadziliśmy usuwanie memów, zostały usunięte 3 'niewygodne' memy, lecz ten o którym Ty pisałeś nie mogłem go znaleźć, przeszukując 2 razy bazę wszystkich memów, jeśli mógłbyś wskazać który to konkretnie wchodząc na hyperreal.wtf ---> prawy przycisk myszy na jpg ----> kopiuj url obrazu czy coś takiego i wysłać ten url tutaj, bądź mi na PM to byłbym wdzięczny za pomoc.
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 4475 / 711 / 2198
13 marca 2025Wincent pisze:
Nie powinno być żadnych memów dotyczących użytkowników Hyperreal, czy to chodzi o Londona czy o Sandrę. Jak nie umiecie memów ogarnąć to je trzeba wyjebać zwłaszcza że ich wartość w 9 na 10 przypadkach jest zerowa ani to śmieszne ani chuj wie co. Po prostu jakieś przećpane debile coś malują w paincie czy kurwa w gimpie dodają tekst co tylko ich śmieszy- na chuj to komu potrzebne to nie jest ściana w kiblu na detoksykacji w Abramowicach gdzie szczając można sobie pisać takie coś na kafelkach.
Też tak uważam. Memy w których widać użytkowników forum powinny być do wyjebu. Potem możemy mieć problemy prawne, lub ktoś będzie nas ścigał, bo naćpany sam wysłał, a kolejno rzucał będzie epitetami w naszą stronę, że noo... to było na fazie, proszę o wywalenie!


@Merx nie musisz scalać. Tamten post jest na wcześniejszej stronie, aktualny na nowej - w sumie nie ma sensu ich łączyć.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 1079 / 126 / 3
17 marca 2025Merx pisze:
@Wincent połączę posty jak odczytasz i odpowiesz, wprowadziliśmy usuwanie memów, zostały usunięte 3 'niewygodne' memy, lecz ten o którym Ty pisałeś nie mogłem go znaleźć, przeszukując 2 razy bazę wszystkich memów, jeśli mógłbyś wskazać który to konkretnie wchodząc na hyperreal.wtf ---> prawy przycisk myszy na jpg ----> kopiuj url obrazu czy coś takiego i wysłać ten url tutaj, bądź mi na PM to byłbym wdzięczny za pomoc.
Ok jak zauważę to zgłoszę.
GermanskiOprawca666
  • / / 0
Czemu ja mam znowu bana? XDDDD

Przecież uruchomiliscie mi nawet ręczną akceptację postów xD

Podpisano

Wasz Przyjaciel Germański
  • 1747 / 525 / 2
Ponieważ postępowałeś niezgodnie z regulaminem serwisu https://hyperreal.info/talk.

Podpisano
Merx
[Hyperreal] Crew
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 176 / 11 / 0
Mam pytanie do administratorów czy zmieniły się dzisiaj zabezpieczenia forum?
Zawsze jak w przeglądarce wpisywałem adres hypka odrazu byłem zalogowany, teraz co chwilę muszę się logować nawet jak nie zamykam strony . Czasami nawet nie zdarzę nic napisać i I zostaje wylogowany. Zaczęło mnie niepokoić... jeśli macie taka możliwość to poprosiłbym o wysłanie adresów IP z ostatnimi logowaniai do mojego konta np. Droga mailową.
  • 3244 / 555 / 0
Taki jest zaimplementowany mechanizm, juz to zglaszalem.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 2265 / 284 / 0
08 maja 2025Mariusz88 pisze:
Mam pytanie do administratorów czy zmieniły się dzisiaj zabezpieczenia forum?
Zawsze jak w przeglądarce wpisywałem adres hypka odrazu byłem zalogowany, teraz co chwilę muszę się logować nawet jak nie zamykam strony . Czasami nawet nie zdarzę nic napisać i I zostaje wylogowany. Zaczęło mnie niepokoić... jeśli macie taka możliwość to poprosiłbym o wysłanie adresów IP z ostatnimi logowaniai do mojego konta np. Droga mailową.
Dla wlasnego spokoju zmień hasło i zacznijcie używać menagerów haseł to jest ważne!!
  • 1747 / 525 / 2
Dzisiaj były dość obszerne prace konserwacyjne, akurat w zakresie bezpieczeństwa danych, więc mogły występować przerwy w dostępności serwisu, lub występować inne błędy.
Jeśli ktoś zauważy jakikolwiek błąd/bug, prosiłbym o zgłoszenie najlepiej w prywatnej wiadomości.
zdrówka :)
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 4475 / 711 / 2198
@Mariusz88, problem z nieoczekiwanym wylogowywaniem z konta rzeczywiście występuje od pewnego czasu i najprawdopodobniej nie wynika z nieautoryzowanego dostępu osób trzecich. To już qwa trwa od dawna i ciągle z tym walczymy.

Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości z bezpieczeństwem swojego konta, możesz rozważyć włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA). To rozwiązanie znacząco podnosi poziom ochrony, wymagając każdorazowo jednorazowego kodu (tzw. OTP – one-time password), generowanego w czasie rzeczywistym przez zaufane urządzenie.

Zwracam jednak uwagę na konieczność szczególnej ostrożności przy aktywacji tej opcji. Utrata dostępu do urządzenia generującego kod (np. telefonu lub komputera) skutkuje tym, że my – jako administracja forum – nie będziemy w stanie pomóc w odzyskaniu konta. Stąd moja uprzejma prośba o rozwagę przy podejmowaniu decyzji o włączeniu tego zabezpieczenia.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 5596 • Strona 548 z 560
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.