22 kwietnia 2025Retrowirus pisze: Zolpidem nie zwiotcza
może działać jako niewielki środek zwiotczający mięśnie.
To jest praktycznie cień szansy na granicy asekuracji dla producenta leku – Nie dość że może to jeśli faktycznie już się tak zdarzy to jedynie w stopniu nieznacznym
"Rutyna to rzecz zgubna "
01 czerwca 2025ThiocodinTurbo pisze: Od 3 dni biorę combo Fenibut+Zolpidem w dużych dawkach. Uznałem że muszę odpocząć od pregabaliny, więc zrobiłem sobie taki o "detox". Wczoraj wyszedłem sobie na miasto wyrywać dupy. Dołożyłem do tego jeszcze alko. Misja zakończyła się sukcesem, tylko jak brałem kąpiel zauważyłem na moim ciele ślady od naklejek od Ekg. W ciągu tych 3 dni trafiłem do szpitala i nic nie pamiętam. Wiele razy zdarzało mi się już trafiać do szpitala, ale zawsze to pamiętałem. Sprawdziem IKP. Zabrała mnie karetka. Po przeszukaniu moich rzeczy znalazłem nawet wypis. Musiałem ostro polecieć i leżeć gdzieś nieprzytomny. Wiele razu brałem już Zolpidem, ale nigdy to się tak nie skończyło. Czytałem różne takie historie ale nie wiedziałem że mi się to zdarzy. Obawiam się że może być więcej rzeczy, których nie pamiętam. Czas pokaże.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/medmjpl924.jpg)
Legalna marihuana tańsza niż u dilera, egzotyczne smaki. Jak rynek radzi sobie z obostrzeniami
Po przepisach utrudniających frywolne przepisywanie "zioła" jego spożycie rośnie - wynika z danych Centrum e-Zdrowia. W pierwszej połowie 2025 r. sprzedano więcej surowca niż w analogicznym okresie ub.r. Ograniczenia nie zdołały zahamować popytu i podaży, a rynek adaptuje się do restrykcji.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/bijemy_europejskie_rekordy.jpg)
Polska narkotykowym liderem Europy. Kwitną nielegalne laboratoria
Bijemy europejskie rekordy w produkcji narkotyków syntetycznych. W 2024 r. laboratoria opuściło kilkadziesiąt ton substancji. W 2025 ten problem jeszcze się pogłębił.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/alko24h.jpg)
Nocna prohibicja godzi w wolność? „Nic tak nie zabiera jak alkohol i narkotyki”
Przeciwnicy nocnej prohibicji argumentują, że tego typu zakazy godzą w wolność człowieka. - Nic tak nie zabiera wolności jak alkohol i narkotyki - zauważyła w rozmowie z PAP psychoterapeutka uzależnień Anna Biskot.