Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
01 marca 2025CiuciuWarrior pisze: Kurcze nie wiedziałem,że ten lek jest już dostępny w Polsce.
Muszę iść do doktorka zapytać.[Medikinet IR 10 mg wypisywał normalnie od ręki dostawałem, to tutaj pewnie będzie to samo. Tylko cena trochę z dupy. ~300 zł.![]()
Also po 18r życia nie ma czegoś takiego jak refund na leki na ADHD. Mam nadzieję, że znasz regulamin forum i wiesz, że rejestrując się go akceptujesz?
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Jestem zdiagnozowany od ponad dwóch lat, próbowano mnie leczyć MPH i atomoksetyną. Atomoksetyna była po prostu nieskuteczna, a MPH miało za dużo skutków ubocznych, które zamiast z czasem przechodzić, nasilały się. Zarówno mój psychiatra na nfz jak i z prywatnego gabinetu nie chcieli mi zapisać nowych leków(czy to elvanse czy tentin) ponieważ "nie chcą na mnie eksperymentować", "nie pracowali z takim lekiem", "nie zostali odpowiednio przeszkoleni".
Moje pytanie: czy znacie lekarzy, którzy nie boją się stosować rozwiązań dawno już przyjętych na zachodzie a stosunkowo nowych w Polsce? Wysyłałem maile z zapytaniem do fundacji ADHD, ale kompletnie mnie olali xdd, zero odpowiedzi zwrotnej, choćby i odmawiającej pomocy. Nie mam środków materialnych ani też siły, żeby próbować w ciemno szukać lekarza, który przepisze mi nowe leki. Bonusowe punkty za lekarza w kujawsko-pomorskim albo dopuszczającego teleporady(jak trzeba to i pół kraju przejadę, byle z owocnym skutkiem). Pozdro
Mam też pytanie do @Merx: gdzieś czytałem, że brałeś razem MPH i memantynę, czy teraz gdy bierzesz Elvanse lub Tentin nadal bierzesz memantynę? Można ją łączyć z amfetaminami?
1. Brałem Elvanse wraz z memantyną, lecz moje odczucia to było wyłącznie placebo, ponieważ nie metabolizuje Elvanse który jest prolekiem do formy aktywnej, no co zrobisz jak nic nie zrobisz, z biologią nie wygrasz :v
2. Aktualnie biorę nadal MPH + memantyne + piracetam + klonidyne jako stały stack na zaburzenia hiperkinetyczne, jak tylko wejdzie do hurtownii Tentin w dawce 20mg to przerzucam się na Tentin, reszta bez zmian.
3. Można, ale musisz znać podstawy harm reduction i przy zażywaniu amfetamin i przy zażywaniu memantyny, być może kiedyś napiszę poradnik jak nie zrobić sobie krzywdy w dłuższej perspektywie czasu takim combo, ale najpierw muszę skończyć nową wersję hyperreal.info/help
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Ale to moje osobiste odczucia
Nie wiem czy memantyna z elvanse jest całkiem bezpieczna, jednak biore codziennie memantyne 20mg, i potem lisdexamfetamine i czuje sie bardzo dobrze, oraz czuć też to że jakoś tam elvanse działa mocniej przez to że memantyna tak cudownie działa na tolerancje
Życze ci by elvanse przyniosło ci wiele korzyści i sukcesów też, by twoje negatywne cechy adhd znikneły se
Z tego co czytałem na reedit to bardzo ważne przy lisdexamph jest suplementacja magnezu, najlepiej wysokiej jakości
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Kawa dobrze wpływa na zdrowie psychiczne. W umiarkowanych ilościach
Po przeanalizowaniu danych dotyczących ponad 400 000 osób, naukowcy z Uniwersytetu Fudan doszli do wniosku, że picie umiarkowanych ilości kawy – dwóch lub trzech filiżanek dziennie – jest powiązane z mniejszym ryzykiem wystąpienia lęków i depresji. Ochronne działanie kawy było bardziej widoczne u mężczyzn niż u kobiet.
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
Zanieczyszczenie wody kokainą zmienia zachowanie łososi na wolności
Pod wpływem zawartej w ściekach kokainy, a zwłaszcza jej metabolitu, młode łososie atlantyckie pływają dalej i rozprzestrzeniają się na większą odległość – informuje pismo „Current Biology”.
