Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 3085 • Strona 293 z 309
  • 115 / 12 / 15
3-4-dihydroxy-phenibut-t76823.html
W tym poście użytkownik getmoneylivelife pisze:
Czy ktoś tutaj ma wiedzę, czy ten związek może być aktywny? Związek różni się budową chemiczną od Phenibutu, tylko tym, że ma dwie grupy hydroksylowe przy pierścieniu fenylowym na pozycji 3 i 4. Chodzi o to, że Phenibut zgodnie z polskim prawem jest NSP (Nowa Substancja Psychoaktywna), jest pochodną 2-fenyloetyloaminy i zgodnie z tym:
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 221665.pdf
strona 60 i 63, Phenibut zalicza się do NSP (informacja potwierdzona przez Biuro ds. Substancji Chemicznych)
Halogeny, grupy alkilowe, alkoksylowe, karbonylowe itd. są wymienione jako podstawnik R przy pierścieniu, ale grupa OH nie jest wymieniona. Identyczna sytuacja jest z hordeniną, która jest pochodną PEA, ale nie zalicza się do NSP, bo ma właśnie grupę hydroksylową przy pierścieniu fenylowym (informacja również potwierdzona przez Biuro ds. Substancji Chemicznych, że hordenina jest w pełni legalna, tak samo jak PEA, gdzie kilka osób z forum wprowadziło w błąd twierdząc, że PEA jest NSP. To nie prawda. Biuro ds. Substancji Chemicznych się tym zajmuje i jak oni mówią, że PEA jest legalna w 100%, to znaczy, że tak jest.
Zgodnie z obowiązującym prawem, Phenibut zalicza się do NSP, więc lepiej uważajcie, jak zamawiacie. Kombinuję, jak ominąć prawo i dlatego się pytam, czy ktoś z Was ma taką wiedzę farmakologiczną, że będzie w stanie mi odpowiedzieć na pytanie, czy 3,4-dihydroksyphenibut może być aktywny? Grupy OH nigdy nie dopiszą do ustawy, bo wtedy tyramina, która występuje w pożywieniu oraz dopamina, musiałyby by również być nielegalne.
Czy ktoś może potwierdzić lub zdementować tę informację, że Phenibut zalicza się do NSP Potwierdzoną przez Biuro ds. Substancji Chemicznych
  • 50 / 4 / 0
Czy warto dorzucać baklofen żeby polepszyć działanie fenibutu? Albo brać w dzień w którym się nie bierze fenibutu, przyjmuje fenibut raz w tygodniu i się zastawiam czy da radę jakos połączyć żeby więcej skorzystać w tygodniu z dobrodziejstw tych leków bez wpadania w cugi :) nie mam baklofenu ale się zastawiam czy warto sobie ogarnąć
  • 246 / 33 / 0
Generalnie kilka razy mi sie zdarzylo dorzucic baklo do fenibutu, zwykle to bylo 2g fenia u dorzucone 25mg/50mg baklo.
Dzialanie było wyraźnie wzmocnione, jednak jest to dodatkowy agonizm na gaba B więc logiczne że będzie mocniej, ale czy warto?

Moim zdaniem nie, lepiej baklo zostawić sobie na zejście z fenibutu.
  • 778 / 51 / 1
Phenibuta brałem dawno, pamiętam, że to była euforia i rozgadanie podobne do pregabaliny.
Miałem w życiu, rok dokładnie kiedy brałem pregabalinę.
Po tym okresie, po przerwie od wszystkiego, 3g Phenibutu nie powodują u mnie już rozgadania, ani żadnej eufori.
Z resztą z pregą jest to samo.
Ciekawe dlaczego?
Promienna Pregabalinabogini ciszy i światła. Benzodiazepiny kłaniają się w pokorze, Opiaty szepczą pieśni tęsknoty, a ja w ich cieniu trwam, lecz Dusza należy tylko do Pregabaliny
  • 47 / 14 / 0
@up zamiast jednorazowo wrzuc sobie 2+2+2 i wtedy zobacz czy nie bedzie działać
Ja po prawie 2miesiecznej przerwie od fenka znowu poczułem tego powera tego ktorego nie da baklo w zadnych ilosciach
  • 165 / 28 / 0
Fenibut FAA można brać TYLKO podjęzykowo czy można normalnie?
No i w przypadku fenibutu FAA nie trzeba popijać kawy do tego żeby działał?
  • 404 / 49 / 0
Pod język jest trzy razy bardziej wydajniejszy niż oralnie. Jest o wiele mniej euforyczny niż hcl. Tramadol w niskiej dawce 30-50mg jest najlepszy aktywatorem.
  • 1 / / 0
22 marca 2025KarmiKlasik pisze:
Phenibuta brałem dawno, pamiętam, że to była euforia i rozgadanie podobne do pregabaliny.
Miałem w życiu, rok dokładnie kiedy brałem pregabalinę.
Po tym okresie, po przerwie od wszystkiego, 3g Phenibutu nie powodują u mnie już rozgadania, ani żadnej eufori.
Z resztą z pregą jest to samo.
Ciekawe dlaczego?
Obecnie dostępne sorty są jakieś niedoj**ane. Wcześniej nawet od Revange były lepsze niż to co teraz. Moim zdaniem gonią towar z niewłaściwym stosunkiem izomerów fenka - niby smak ten sam a działanie nijakie.
  • 24 / 2 / 0
Cześć
Słabo to jak na pierwszy post, ale cholernie potrzebuje porady od kogoś kto był w długim ciągu na fenibucie. Z tego co wiem psychiatrzy nie znają, aż tak tej substancji, a ja nie za bardzo wiem w jaki sposob mam dzialać, byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki.
Jestem w prawie rocznym ciągu na feni i kratomie.
Zszedłem z 6g/8g/dzien feni na 4g(chyba dzięki k) i czuje się jako tako, a drugie już wywaliłem całkowicie.
Jak schodzę na 3g to po trzech dniach objawy juz są bardzo dokuczliwe.
Mam po prostu co tydzień zmniejszać o 500mg czy zacisnąć zęby?
Jak już jakoś uda mi się to wywalić to psychicznie będzie chociaż ok? Bo teraz jak próbuje zejść o ten gram to jest to dość męczące, o zejściu na 0 nie mówiąc.
Pierwszy raz jestem w aż tak slabej sytuacji, ja chce to po prostu wywalić i już nie tykać żadnych substancji w ogóle, jestem na nie za głupi.
  • 3275 / 933 / 5
Spróbuj o 500mg. Jak masz tego dużo to nie musisz się spieszyć i możesz zejść w miarę bezstresowo.
Jak zbyt hardcorowo to możesz nawet i o 100mg/doba schodzić.
https://url-shortener.me/GW4U
Podziel się posiłkiem, chamie
ODPOWIEDZ
Posty: 3085 • Strona 293 z 309
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.