Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne lub dysocjacyjne.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 29 / 7 / 0
Cześć,
Interesuje mnie doświadczenie wywołane bufoteniną (5-HO-DMT) zawartą w najwyższym stężeniu w nasionach Cebil (Anadenanthera colubrina). W odróżnieniu od Yopo (A. peregrina), właśnie w tej odmianie głównym alkaloidem jest 5-HO-DMT, a nie 5-MeO-DMT.
Przymierzam się do zakupu takich oto nasion i parę rzeczy chciałbym się najpierw dowiedzieć od kogoś, kto już może się w to bawił:
Z tego co wiem, nasiona należy wyprażyć, wyjąć ze skorupek, zmielić a następnie zmieszać 1:1:1 z wodorotlenkiem wapnia (wapnem gaszonym) i proszkiem do pieczenia, po czym zmoczyć wodą i zmieszać na pastę, następnie wysuszyć i tabaka gotowa. Jeśli przepis się nie zgadza, proszę o sprostowanie. Następnie wciąganie za pomocą kuripe (bambusowej rury służącej do wdmuchiwania do nosa).
Czy taki sposób jest wydajny?
Ile nasion najlepiej wykorzystać na jeden trip? I ile taki trip trwa?
Jakie właściwie są efekty, ma ktoś doświadczenia?
Czy nasiona można by było np. Spalić w bongu aby działanie było takie same lub lepsze?
Czy zjedzone nasiona również zadziałają?
  • 27 / 15 / 0
  • 29 / 7 / 0
Jasne, zastanawiam się tylko czy między przyrządzaniem/spożywaniem Yopo i CEBIL są jakieś w zasadzie różnice.
  • 120 / 8 / 0
Hej, jest gdzieś po polsku jakiś przepis jak przeprowadzić ekstrakcje bufoteniny z tych nasionek? Troszkę bawiłem się w palenie zmielonych nasionek, ale doszedłem do wniosku, że to jednak słaba opcja na poznanie prawdziwego potencjału jaki w tym drzemie.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw

Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.

[img]
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna

Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.

[img]
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”

Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.