Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 338 • Strona 34 z 34
  • 49 / 15 / 0
1 nikotyna (snussy)
2 kofeina
3 Downery wszelkiej maści (Benzo, alko etc.)
Myśli gonią, czas twój trwonią. Nie zamykaj oczu, nie płyń z tonią. Ślady po igłach rosną, jak kwiaty na grobach.

Nie dotykajcie opoidów i benzodiazepin! To nie jest droga życiowa.
  • 116 / 3 / 0
1 amfetamina
2 alkohol
3 kwasy
Top 3 od jakiegoś czasu, do tego fajki, najlepszy zestaw
  • 14 / 2 / 0
  • 2302 / 399 / 0
marihuana, benzo, kawa.
Uwaga! Użytkownik mietowy3 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 167 / 15 / 0
Benzo opio stimy
  • 0 / / 0
1. nikotyna
2. alkohol
3. Mewka
4. Dopamina ubita własnoręcznie 🤣 to najgorsze, codziennie konia bić

To mój pierwszy post, pozdrawiam wszystkich i witam
  • 1 / / 0
1. ziółeczko
2. LSD
3. ketamina raz na jakis czas
  • 97 / 3 / 0
1. kofeina (próbujemy ograniczyć, na razie do ok. 400mg), dlaczego napisałem około? Bo w suplementach tyle tej kofeiny jest a nie ma sensu żebym kupował energetyki, ale zdrowiej było by tą kofeinę pić w jakiejś kawie ale z racji twardej wody bogatej w bakterię sobie to odpuszczam.
2. Piwo, rzadko ale czasami się zdarza, piję raczej te zielone.
ODPOWIEDZ
Posty: 338 • Strona 34 z 34
Artykuły
Newsy
[img]
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie

W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.

[img]
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć

Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.

[img]
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków

Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.