"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Ogólnie wracam do zestawu mirtagen lub trittico - dwa niezawodne kombajny daily
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
26 stycznia 2025pomasujplecki pisze: Z tym bywa większy problem niż nie którym się wydaje, czasam dawka benzo długo nie uśpi.
Ogólnie wracam do zestawu mirtagen lub trittico - dwa niezawodne kombajny daily
Tylko jedno jest pewne - użytkownicy benzo sami sobie to fundują !
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
26 stycznia 2025Hanalena pisze: @Dario87 nie wiem, czy słusznie wnioskuję - zostały zapisane Ci leki bez rzetelnego dochodzenia, co jest przyczyną tych problemów? Czy zostały zlecone Ci jakieś badania? Ja swoje trudności "zawdzięczam" szyszynce (bez wchodzenia w szczegóły).
Leki z grupy SSRI na skutek wydłużania latencji snu i zwiększenia liczby okresów snu REM skracają i spłycają całkowity czas snu. Gorsza jakość snu przy stosowaniu SSRI często wymagała uzupełniającego stosowania leków o działaniu typowo nasennym. Zróżnicowany efekt SSRI o działaniu przeciwlękowym, skutecznych w przypadkach lęku napadowego, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych i fobii społecznej, poza działaniem przeciwdepresyjnym nie był wystarczający do skutecznego leczenia bezsenności jako objawu towarzyszącego depresji [56–58].
Podobno od Ssri wapnieje szyszynka. A kazdy kto troche duchowoscia sie interesuje wie do czego sluzy
To stad ten efekt zombifikacji .
Ale nie tylko . Zatruwaja nas na kazdym kroku.
Nawet fluor w pascie do zębow to trutka.
Trzeba sie odblokowac po tym szicie jakims psychodelikiem.
Leki z grupy NaSSa jak mirtazapina są polecane w bezsennosci i maja malo skutkow ubocznych .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
26 stycznia 2025Hanalena pisze: @Dario87 nie wiem, czy słusznie wnioskuję - zostały zapisane Ci leki bez rzetelnego dochodzenia, co jest przyczyną tych problemów? Czy zostały zlecone Ci jakieś badania? Ja swoje trudności "zawdzięczam" szyszynce (bez wchodzenia w szczegóły).
Sposób na rozwiązanie problemu z bezsennością w tydzień u większości tu badanych po odstawieniu marki:
- Najzdrowszy sposób 6 pobudka prysznic mały sport popołudnie obiadek i tu można pozamulac przez smartfonem tv czy gierce. O 22 gasić wszystkie światła i dźwiękowe. I do spania, za duża nie myśleć. Zaśniesz zanim Ci się zachce
Czy ja się do tego jestem w stanie dostosować i żyć bez niczego na sen.
Nie. Życie to nie utopia.
Smutne ale prawdziwe
26 stycznia 2025Stteetart pisze:Właśnie... Dziś wrzuce dość ciekawa publikacje pod to.26 stycznia 2025pomasujplecki pisze: Z tym bywa większy problem niż nie którym się wydaje, czasam dawka benzo długo nie uśpi.
Ogólnie wracam do zestawu mirtagen lub trittico - dwa niezawodne kombajny daily
Tylko jedno jest pewne - użytkownicy benzo sami sobie to fundują !![]()
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
Każdy lek miesza w śnie. Tak czy siak, w mniejszym lub większym zakresie ale miesza rozwalając go.
Już Ci wyżej ktoś wrzucił jak SSRI miesza w fazach i cyklach snu, benzo robią to samo (choć zapewne nie w ten sposób).
Pytałem już kiedyś - ilu z Was próbowało tych metod "dookoła" np oddychania przeponowego ? Braku niebieskiego światła ? Itd
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Alkohol znika ze stacji paliw, a jednak... nadal tam będzie. To nie zakaz, a zmiana reguł
Czy alkohol zniknie ze stacji paliw? Na razie nic na to nie wskazuje. Napoje procentowe jedynie mogą przestać być widoczne, a chętni na taki asortyment wciąż będą mogli zrobić zakupy. Za tak zwaną sprzedażą bezwitrynową opowiada się branża paliwowa. Rozwiązanie to miałoby wpłynąć na ograniczenie zakupów impulsywnych i zmniejszyć społeczne koszty nadużywania alkoholu.
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.

