It's not going to be fun.
25 grudnia 2024Devixo pisze: te gowienko zostalo stworzone glownie z mysla o zarobku na dzieciach. no pomyslcie. kiedys dawno dawno temu w westernach palili papierosy i byli "cool" i przez to zaczela sie moda na palenie. a teraz kazdy lata z tym elektroniczym inhalatorem nikotynowym. to chwyt na małolatów. zobaczcie na smaki liquidów. zobaczcie gdzie stoją vape shopy. osobiscie u mnie sa 3 vape shopy w odległości 100-150m od szkoły. ale faktem jest ze jak ktos chce rzucic palenie to epapierosy sa zbawieniem.
gdyby nie sól nikotynowa w liquidach to nigdy bym nie rzucił palenia fajek.
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Propo małatów mnie najbardziej rozpierdalają dawki, palą dziennie kilka ml liquidu gdzie ilość nikotyny przekracza tą obecną np. w 5 paczkach papierosów, gdzie i przy wapowaniu wchłanianie chyba lepsze. Myśleć już te dzieci nie potrafią bez bucha, jeśli chodzi o ich działanie acetylocholiny to jest po prostu straszne, odcięci od tego się zachowują jakby mieli otępienie starcze, to się dobrze nie może skończyć. I już powoli zaczynają używać AI do wszystkiego, nawet prostych zdań czy dokańczania myśli, których nie pamiętają. Taka agenda współczesnego świata, tępy niewolnik to dobry niewolnik, ale kurwa no, IMO to im bardziej ryje mózgi niż mieliby piwkować i palić zwykle szlugi codziennie. To jest 24/7, również przy przebudzeniach, nakurwianie megadawek.
25 grudnia 2024Merx pisze: @meliszczegr ja mam w obudowie w pc włożonego esp32 t-display s3 na ktorym sie wyswietla nyan cat a mam 27 lat i co XD
gdyby nie sól nikotynowa w liquidach to nigdy bym nie rzucił palenia fajek.
(i szanuję za nyan cata)
Wrzucajcie raz w tygodniu 60/90 mg Acodinu i powinno być git. No ewentualnie 2x w tygodniu jak dużo tego palicie a zazwyczaj tak jest, że się pali w kuchni/łazience/ w łóżku/ przed telewizorem XD
It's not going to be fun.
Potencjalnie 2 rzeczy moga byc szkodliwe, syf odparowujacy z grzalki, zwlaszcza w tanich jednorazowkach, oraz to ze z ustnikiem (czyscic!) jest ten sam problem co byl przy jebanych maseczkach - kondensacja pary, a wskutek tego swietne warunki do rozwoju drobnoustrojow.
Ale ogolnie to sie podpisuje, tez preferuje elektryka, na poczatku tylko ciezko sie bylo przestawic na te przeslodzone aromaty.
@narcovoyage13
No tylko ze tabaka nigdy sie nie sprawdzala u mnie jako zamiennik - wtedy jeszcze - zwyklego papierosa.
Nie ta biodostepnosc, nie ten czas zadzialania. Tak ze czy snuss az tak pogarsza sytuacje to bym polemizowal.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kokoalfabet.jpg)
policjanci zabezpieczyli ponad 100 kg kokainy ukrytej w naczepie ciężarówki
Policjanci z Wałcza przejęli ponad 100 kilogramów narkotyków. Nielegalny towar przemycany był w ładunku, w którym były części samochodowe. W związku ze sprawą zatrzymane zostały dwie osoby. Są już po zarzutach i może grozić im nawet 20 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alkocbd.png)
CBD znacznie obniża głód alkoholu – pierwsze badanie kliniczne ICONIC
Alkoholowy zespół uzależnienia (AUD) jest powszechny, a skutecznych leków wciąż brakuje. Kannabidiol (CBD) zapowiadał się na obiecującego kandydata w modelach zwierzęcych – niniejsze randomizowane badanie ICONIC dostarcza pierwszych dowodów klinicznych u ludzi z AUD.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/metaukropol.jpg)
Raport unijnej agencji ds. narkotyków: Polska na czele produkcji syntetycznych katynonów
Polska jest na czele europejskiej produkcji syntetycznych katynonów, jednej z najczęściej nadużywanych substancji psychoaktywnych - wynika z raportu Agencji Unii Europejskiej ds. Narkotyków (EUDA). Przy wytwarzaniu narkotyku współpracowały polskie i ukraińskie grupy przestępcze - dodano.