Teoretycznie jednoczesne stosowanie może wpływać na ich metabolizm, co może zwiększać ryzyko działań niepożądanych. Jeżeli nie ma ogólnie żadnych negatywnych objawów dzień po, to możesz spokojnie stosować.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Dziękuję za odp! Łap karmę! Miłego dnia!
Teraz wychowują się przy Panu Deksie
https://www.researchgate.net/publicatio ... _Male_Rats
No i teraz stimy mocniej działają, w końcu czuć, że alfa to stymulant.
Teraz jestem na detoksie od ketonów, biorę codziennie medikinet 10. Czy to dobry pomysł by zrobić kurację ashwagandą?
Medikinetu „nie muszę” brać tzn. używam go jako wspomagacza żeby nie ćpać, daje mi uczucie tego rushu, a raczej powidoki tego uczucia, za którym tęsknię. Ashwe chciałam żeby to zrównoważyć tzn. żeby na medi w dzień mi się chciało, a na noc na ashwie żebym mogła się uspokoić - zamiast zioła lub co gorsza trittico
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Narkotyki w starożytnym Egipcie i Mezopotamii? Archeolodzy mają koronny dowód
Nowe badania przenoszą nas w czasie o ponad 2500 lat. Odkryto dowód na to, że elity starożytnego Egiptu i Mezopotamii regularnie używały opium. Był to stały element ich życia. Prawdę ujawniło alabastrowe naczynko.

