mi totalnie nie robiło różnicy czy rozkruszone na je*bany pył tabsy wrzucałem czy w całości, podkreślam MI.
za to czy sniff czy oral różnica była wyłącznie w szybkości działania (może minimalna w długości fazy, trudno trochę mi sobie przypomnieć, bo swoją przygodę z tą substancją skończyłem szybciej niż zacząłem)
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
14 listopada 2024podpaski pisze: Czy po dłuższym ciągu odstawienie oxy z dnia na dzień, alprazolam (xanax) zniweluje zjazd psychiczny lub nawet objawy fizyczne?
Zimno minie w dolnych częściach ciała miej więcej 2/3tyg. - iporel by tutaj nieco pomógł no i ogólnie robi sam w sobie w chuj robotę przy skręcie szczególnie po oksy.
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Dodam że biorę escitalopram, poza tym różaniec górski, ashwagandha, jakieś witaminy ale nie sądzę żeby to miało znaczenie w kontekście oksy.
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę
Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.

