Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
70
28%
Thioco
184
72%

Liczba głosów: 254

ODPOWIEDZ
Posty: 10784 • Strona 1079 z 1079
  • 42 / 4 / 0
Wkurwia to niesamowicie ze sobie idziesz do apteki kupujesz za 16zl. Nastepnym razem idziesz, trafiasz inna babke i dopierdala cene z kosmosu. W ogole wlasnie ciekawe czy one tak sobie moga zonglowac cenami, bo mialem sytuacje, gdy nawet TA SAMA typiara sprzeda za 16/17zl a kolejnym razem za 20zl albo i lepiej. Nie chodze juz do takich aptek bo wystarczy spojrzec na typiare i sie zle robi. No jedynie do doz, ale to w ndz gdzie wiadomo pozamykane wszystko mam w okolicy i oprocz tego doz mam jeszcze jedna do dyspozycji. Nie naucze sie chyba robic zapasow dzien czy dwa wczesniej xd Na ten moment to ciezko mi zamowic w pobliskim doz bo jak widza czoko+cos tam by dobic te 25zl to anuluja bo chyba wiedza kto heh. Nastepnym razem jak odwiedze moja przyjazna apteke i moja farmaceutka bedzie, ktora zna mnie w ogole z imienia juz i co ja trafie to slysze, ze myslala o mnie i ciagle zagaduje. XD Takie to lubie, ale no zapytam sie jej czemu inne apteki leca tak w chuja z klientem. Moze bedzie wiedziala cos na ten temat i udzieli odpowiedzi.
  • 4736 / 779 / 0
Nie wiem czy zauwazyliscie , ale niektore pytaja czy dac potwierdzenie a niektore drukuja paragon ale nie daja go z towarem.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 2215 / 439 / 0
Tak, dlatego też ja zawsze zabieram paragon ze sobą i wyrzucam gdzieś dalej. Problem w tym, że ceny i tak idą w górę. Pół roku temu 16zł, teraz 19zł w tej samej aptece, nie mówiąc o DOZ w których jest po 20-22. Mowa o dużym thioco.

Największym skandalem dla mnie było kiedy wstąpiłem do apteki w jednym z większych miast kraju po mały thioco, byle zaleczyć skręta. 25zł. Za małe thioco. Ja pierdolę.

Biorę z krótszymi lub dłuższymi przerwami już lekko ponad rok, przedtem były jakieś 2 lata przerwy od opio. I już mnie to chyba zaczyna rozkurwiać fizycznie, bo mimo dbania o bebechy w większości przypadków, po ostatnim zażyciu (na następny dzień) miałem na tyle silne krwawienie z układu wydalniczego(?), że się naprawdę przestraszyłem. Ale co z tego, skoro rano byłem śmiertelnie wystraszony i byłem pewien, że wystarczy to, aby nie wracać do opio przez parę miesięcy, skoro już po południu zacząłem myśleć tylko o wrzuceniu reszty paczki.
15 października 2024Ptaszyna pisze:
postanowiłem odpalić w życiu tryb mroczności
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 190 / 6 / 0
16 kwietnia 2023neller pisze:
@k3o daj spokój sobie z kodeiną, może spróbuj tramadolu
Własnie spróbowałem. Najpierw 500, potem 900 i teraz 1300 na sucho. Opioidowo nie czuję prawie nic, za to tak mnie spina że jakbym wziął więcej to chyba bym skończył z padaczką. Także ku przestrodze.
ODPOWIEDZ
Posty: 10784 • Strona 1079 z 1079
Artykuły
Newsy
[img]
Skrytki dilerów na Szczepinie we Wrocławiu. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki

Dwaj mężczyźni zostali dziś przyłapani przez czujnych mieszkańców Szczepina na wyciąganiu narkotyków ze skrytki. Środki wykopali prosto z ziemi! Na miejsce wezwano policję. Zobaczcie, po czym można rozpoznać ich kryjówki.

[img]
W bananach przemycali narkotyki. W grupie działał słynny trener MMA

W spektakularnej operacji przeprowadzonej przez Straż Graniczną, CBŚP i KAS, przy wsparciu elitarnych jednostek antyterrorystycznych, rozbito potężną organizację przestępczą. Grupa zajmowała się przemytem narkotyków na ogromną skalę, a jej działalność sięgała aż do Kolumbii.

[img]
Narkotyki warte 30 milionów w sypialni i kuchennych szafkach

Ponad 52 kg kokainy, 16 kg metamfetaminy oraz sprzęt do ich porcjowania i pakowania przejęli policjanci z Rzeszowa i CBŚP. Wartość narkotyków wyceniono na ponad 28 mln zł.