Tytoń ma osobny dział → >LINK<
Absurdalna strata czasu, pieniędzy, energii i życia ogółem na coś tak trywialnego jak durny kubek kawy.
17 października 2024forum pisze: @PsychoDMT
Absurdalna strata czasu, pieniędzy, energii i życia ogółem na coś tak trywialnego jak durny kubek kawy.
one by one we will take you
17 października 2024forum pisze: @PsychoDMT
Absurdalna strata czasu, pieniędzy, energii i życia ogółem na coś tak trywialnego jak durny kubek kawy.
Zajawka, hobby, małe przyjemości. Mówi ci to coś? Ogólnie lubię gastronomiczne tematy, nowe przepisy, drinki drineczki i siedzenie przy garach. A kawa jest w sumie częścią tego szerszego hobby. Czy to strata czasu? Pewnie tak. Przecież równie dobrze można codziennie żreć dokładnie to samo byleby makro się jakoś w miarę zgadzało żeby oszczędzić czas w kuchni, zamiast kawy łykać tabsy z kofeiną i tak dalej i tak dalej. Ale jaka w tym przyjemność?
A co do czasu to aeropress jest porównywalny do innych metod, pewnie nawet nieco szybszy niż kawiarka czy fusiara. Rozpuszczalki nie liczę bo to nie kawa. Jedynie przy ekspresie kolbowym można się bawić godzinami.
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Alkohol i konopie wpływają na kierowców w odmienny sposób
Utylizacja medycznej marihuany w Krakowie. Urzędowe plomby i specjalny nadzór
Medyczna marihuana oraz leki zawierające środki odurzające i substancje psychotropowe nie mogą po prostu trafić do zwykłego kosza na śmieci.
Marihuana we Francji — mandat 200 euro, program medyczny i wojna o CBD
Francja ma jedno z surowszych praw narkotykowych w Europie Zachodniej i jednocześnie jeden z największych odsetków użytkowników. Od 2020 roku działa tam mandat 200 euro — który wcale nie oznacza dekryminalizacji.
Przemycali dzieci przez granicę z Meksykiem. Podawano im narkotyki, by były spokojniejsze
33-letnia obywatelka Stanów Zjednoczonych Dianne Guadian przyznała się do udziału w siatce przemytniczej zajmującej się nielegalnym przewozem dzieci z Meksyku do USA. Według prokuratury dzieci były odurzane słodyczami zawierającymi THC, aby łatwiej przeprowadzić je przez granicę. Kobiecie grozi od pięciu do 15 lat pozbawienia wolności.